Gelecek Otomotiv’den Gürsel Turizm’e 20 Sprinter

Gürsel Turizm 2020 yılına yönelik planını yaptığı araç yatırımlarını sürdürüyor. Şirket Gelecek Otomotiv’den 20 Sprinter aracı daha filosuna kattı. Bu yıl içerisinde 60 Sprinter yatırımına yönelik ise görüşmeler sürüyor.

19 Mart 2020 Perşembe 15:21
Bu haber 11969 kez okundu
banner61
Gelecek Otomotiv’den Gürsel Turizm’e 20 Sprinter
ÖZEL HABER/ ERKAN YILMAZ 

Okul ve personel taşımacılığı alanının en önde gelen firmaları arasında yer alan Gürsel Turizm, araç yatırımlarını kesintisiz sürdürüyor. Büyük otobüs, midibüs yatırımları ile 2020 yılına giren Gürsel Turizm Sprinter alımlarına da başladı. Mercedes-Benz Türk bayii Gelecek Otomotiv, 14 adet 18+1 okul taşıtı, 6 adet 15+1 turizm paketli Sprinter aracı Gürsel Turizm’e teslimatını gerçekleştirdi.


Olumsuzluklara rağmen yatırımlarımız sürüyor
Gürsel Turizm Şirket Araçları Koordinatörü Umut Demircan, “Araçların teslimatına yönelik planlanan tören Korona virüsü nedeniyle ertelendi. Biz araçlarımızı Gelecek Otomotiv’den teslim aldık. Bu satışta takas olmadı. Filomuzu büyütmeye yönelik bir yatırım oldu. Yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen planladığımız yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Hatta bu yıl içerisinde yine 60 adetlik Sprinter yatırımı için de görüşmelerimiz sürüyor. Biz bir süredir yaşanan olumsuzlukların bir sure sonra aşılacağına inanıyoruz. Bu noktada herkesin dikkat etmesi gereken temizlik ve hijyen kuralları var. Biz araçlarımızın temizliğine ve personelimizin sağlığına da azami şekilde özen gösteriyoruz. Eğer kurallara uyulursa, herkes aynı özeni ve sorumluluğu hissederse tüm zorlukları ve olumsuzlukları yeneceğimize de inanıyoruz” dedi.
     Yorumlar

banner58
E-Gazete
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 22 Haziran 2020 Manşeti
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 22 Haziran 2020 Manşeti
Arşiv