Gelecek Otomotiv’den Gürsel Turizm’e 3 Tourismo

Personel ve okul taşımacılığının en önde gelen şirketlerinden olan Gürsel Turizm yeni yıl öncesinde filosunu güçlendirmeye devam ediyor. Şirket filosuna 3 Tourismo kattı. 2020 yılında 10 Tourismo daha alacak. 3 Tourismo’nun satışını Gelecek Otomotiv gerçekleştirdi.

02 Ocak 2020 Perşembe 13:46
Bu haber 2766 kez okundu
Gelecek Otomotiv’den Gürsel Turizm’e 3 Tourismo

26 Aralık Perşembe günü Mercedes-Benz Türk Hoşdere Pazarlama Merkezi’nde düzenlenen törenle Gürsel Turizm filosuna 3 Tourismo kattı. Araçlar Gelecek Otomotiv Otobüs Satış Müdürü Cüneyt Ergün, Gürsel Turizm Şirket Araçları Müdürü Umut Demircan’a teslim etti. Teslimat töreni sonrasında Taşıma Dünyası’na açıklamalarda bulunan Umut Demircan, “2020 yılı öncesinde ve 2020 yılı içinde tüm grup şirketlerimiz için belirlediğimiz 150 araçlık bir yatırım hedefimiz bulunuyor. Bu yatırım hedefimizin bir kısmını daha önce gerçekleştirdik. Bu yatırım hedefi içinde de 30 Mercedes-Benz Tourismo planımız bulunuyor. Bu hedefin ilk partisini 3 Tourismo alarak gerçekleştirdik. 2020 yılı içinde ilk etapta yine Gürsel Turizm’e yönelik 10 Tourismo daha alım planımız var. Daha sonra Efe Tur, İzmit Seyahat ve Öz Emniyet Turizm filosunu güçlendirmeye yönelik yatırımlarımız olacak. Alınan bu 3 Tourismo otobüs turizm taşımacılığı alanında hizmet verecek” dedi.Mercedes-Benz Finansman kredisi kullanıldı


Mercedes otobüs yatırım tercihine yönelikte açıklamalarda bulunan Umut Demircan, “Mercedes zaten teknolojik donamı ve kalitesi ile fark yaratan araçlar. Yakıt tüketimi ile işletme sürecinde ekonomiklik sağlıyor. Ayrıca bu süreçte Mercedes-Benz Finansman da uygun kredi seçenekleri önemli avantajlar sundu. Mercedes-Benz Türk bayii Gelecek Otomotiv’e yakın ilgisi ve desteği için teşekkür ediyoruz” dedi.

Gelecek Otomotiv olarak müşterimizin her zaman yanındayız

Gelecek Otomotiv Otobüs Satış Müdürü Cüneyt Ergün açıklamalarda bulundu: Türkiye’nin en önde gelen şirketlerinden olan, hizmet süreci ve kalitesi ile öncü durumunda olan Gürsel Turizm ile işbirliği yapmaktan çok mutluyuz, gururluyuz. Yılın son aylarında özellikle faizlerin düşmesi de pazara çok önemli hareketlilik getirdi. 2020 yılından bizim de beklentilerimiz büyük. Gelecek Otomotiv olarak Diyarbakır, Erzurum ve Malatya lokasyonlarımızın ardından İstanbul lokasyonumuz ile müşterilerimizin hizmetindeyiz. 2020 yılı içerisinde yolcu taşımacılarına yönelik özel etkinliklerde onlarla birlikte olmayı, onları dinlemeyi, ihtiyaçlarına uygun özel çözümler sunmayı hedefliyoruz. Gürsel Turizm ile yeni alımlarında işbirliği yapmak bizim önceliğimiz. Bizde Mercedes ve Gelecek Otomotiv tercihlerinden dolayı Gürsel Turizm yönetimine teşekkür ediyor ve yeni araçların hayırlı, uğurlu olmasını ve bol kazanç getirmesini diliyoruz. Tüm sektör mensuplarımızın da yeni yılını kutluyoruz” dedi.
 

    Yorumlar

E-Gazete
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 29 Temmuz 2020 Manşeti
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 29 Temmuz 2020 Manşeti
Arşiv