Gürsel araç yatırımında hız kesmiyor

Gürsel Turizm filosuna 10 Otokar Sultan, 40 Fiat Egea daha kattı. Şirket önümüzdeki hafta 50 adetlik Mercedes Sprinter siparişinin 20 adetini de teslim alacak.

12 Şubat 2020 Çarşamba 16:36
Bu haber 6122 kez okundu
banner61
Gürsel araç yatırımında hız kesmiyor
ÖZEL HABER/ ERKAN YILMAZ 

Gürsel Turizm 2020’de de yatırımlarını hız kesmeden sürdürüyor. 150 adetlik yatırım hedefi bulunan şirket yeni alımlarla bu hedefine yürüyor. Gürsel Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Levent Birant, 150 adetlik yatırım hedefini ilk kez Taşıma Dünyası’na açıklamıştı. Bu açıklamanın ardından şirket, 2020 yılına 15 Otokar Sultan, 2 Isuzu Novo alımı ile girmişti. Ocak ayında 3 Tourismo yatırımı daha yapan Gürsel Turizm yeni alımlarla filosunu büyütmeye devam ediyor.
Gürsel 10 Otokar Sultan daha aldı


Gürsel Turizm filosuna 10 Otokar Sultan daha ekledi. 10 adetlik Sultan aracın 3’ünü Otokar Bayii Güneş Otomotiv, 7 adetini de Atalay Otomotiv teslim etti. Güneş Otomotiv merkezinde düzenlenen törenle araçlar Güneş Otomotiv Şirket Müdürü Ali Can Güneş, Otobüs Satış Müdürü Alper Karayağız tarafından Gürsel Turizm Şirket Araçları Koordinatörü Umut Demircan’a teslim edildi.
Yeni yatırımlarla ilgili Taşıma Dünyası’na özel açıklamalarda bulunan Umut Demircan, “Müşterilerimize en iyi, en konforlu hizmeti vermeye odaklı bir şirketiz. Bu amaçla da filomuzu yeni araçlarla güçlendirmeye devam ediyoruz. Yakıt ekonomisi ve dayanıklılığı, konfor düzeyi ile her zaman öne çıkan Otokar Sultan araç yatırımlarımıza devam ediyoruz. Güneş Otomotiv ve Atalay Otomotiv’den teslim aldığımız toplam 10 Sultan aracımızı filomuza kattık. Güneş Otomotiv ve Atalay Otomotiv yetkililerine gösterdikleri ilgi ve destekler içinde teşekkür ediyorum” dedi.

50 adetlik Sprinter siparişinin 20’si geliyor

“Yeni yatırımlarımız önümüzdeki günlerde de devam edecek” açıklamasında bulunan Umut Demircan, “50 adetlik 19 koltuklu Sprinter siparişimizin de 20 adetini önümüzdeki hafta teslim alacağız. Daha sonra da geri kalan 30 Sprinter araçta filomuza katılacak” dedi.40 Fiat Egea yatırımı


Filolarına özel transfer hizmeti sunabilmek için de yeni araçlar kattıklarını belirten Umut Demircan, “Bu araçlar özel bir televizyon kanalının transfer hizmetinde kullanılacak” dedi.
 

    Yorumlar

banner58
E-Gazete
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 22 Haziran 2020 Manşeti
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 22 Haziran 2020 Manşeti
Arşiv