İlkem Turizm 20 Sprinter aldı

Yılın ilk Sprinter teslimatı İlkem Turizm'e oldu.. Mercedes-Benz Türk bayi Gülsoy Anadolu Otomotiv, Ilkem Turizm'e 20 Sprinter teslimatı gercekleştirdi.

04 Ocak 2020 Cumartesi 17:31
Bu haber 2731 kez okundu
İlkem Turizm 20 Sprinter aldı

Gülsoy Anadolu Otomotiv merkezinde 4 Ocak Cumartesi günü düzenlenen törene Ilkem Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bayraktaroğlu, İlkem Turizm Genel Müdürü Volkan Kurtuldu,  Lojistik  Müdürü Atakan Oskay  Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar Icra Kurulu Uyesi Tufan Akdeniz, HTA Satış Müdürü Serdar Yaprak, HTA Satış Sonrası Hızmetler Müdürü Faruk Özer, Gülsoy Anadolu Genel Müdürü Serkan Acar  HTA Satış Müdürü Sercan Bal katıldı. 16
+1 okul taşıtı ve 15+1 servis taşıtı olmak üzere toplam 20 Sprinter Ilkem Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bayraktaroğlu'na teslim edildi.Mercedes Benz Otomotiv Ticaret ve Hizmetler A.Ş. Hafif Ticari Araçlar Ürün Grubu İcra Kurulu Üyesi Tufan Akdeniz:
“20 yıldan uzun süredir Türkiye’nin yolcu taşımacılığında, hem turizm hem okul hem de personel alanlarında Sprinter aracımız kalitesi ve güvenilirliği ile farkını ortaya koyuyor. Bu süre zarfında oluşturduğumuz müşteri memnuniyeti sayesinde yeni Sprinter aracımıza olan ilgi her geçen gün artarak devam ediyor. Geçtiğimiz yıl ‘Sprinter Sana Yakışır’ sloganıyla satışa sunduğumuz aracımızın 2020’deki ilk teslimat törenini Ocak ayının ilk günlerde İlkem Turizm’e yapıyor olmaktan mutluluk duyuyoruz. İlkem Turizm’in yolcu taşımacılığındaki başarılarını hem okul hem de personel tiplerinde teslim ettiğimiz yeni Sprinter ile çok daha üst düzeyde bir seviyeye taşıyacağına yürekten inanıyoruz. 20 araçlık bu teslimatımızın şirkete hayırlı uğurlu olmasını diliyor, Mercedes-Benz’i tercih ettikleri için teşekkür ediyorum.”İlkem Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bayraktaroğlu:
“İlkem Turizm olarak 1992 yılında bireysel olarak çıktığımız yolda, ideallerimiz ve hedeflerimiz doğrultusunda çalışarak, daima dürüst ve kaliteli hizmet veriyoruz. Şirketimizde farklı kategorilerden 2.200 araç bulunurken, özellikle hafif ticari araçlar konusunda tercihimizi Mercedes-Benz’den yana kullanıyoruz. Filomuza eklediğimiz 17 adet Sprinter 16+1 Okul Taşıtı ve 3 adet Sprinter 15+1 Servis Taşıtı ile toplamda 20 adet aracımız siparişleri hem Gülsoy Otomotiv hem de Mercedes-Benz Türk yetkilileri tarafından özenle hazırlandı. Filomuzda 5 yaşını geçmiş araçlar bulunmazken, bu alımı gerçekleştirirken hem kredilendirme konusunda Mercedes-Benz Finansal Hizmetler yetkililerine hem de mevcut araçlarımızın takas işlemlerinde desteklerini esirgemeyen tüm çalışan ve yöneticilere teşekkürlerimi iletiyorum.”


Serkan Acar, Ali Bayraktaroğlu
    Yorumlar

banner50
E-Gazete
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 09 Mart 2020 Manşeti
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 09 Mart 2020 Manşeti
Arşiv