İlkem Turizm yatırımlarını sürdürüyor

banner65

Okul ve personel taşımacılığının önde gelen firmalarından İlkem Turizm araç yatırımlarına devam ediyor. Şirket en son olarak ASF Otomotiv’den 22 adet Renault marka otomobil satın aldı.

SERVİS TAŞIMA 03.11.2017, 09:38 03.11.2017, 09:48 Taşıma Dünyası
İlkem Turizm yatırımlarını sürdürüyor

İlkem Turizm, hizmet süreçlerine kalite ve konfor katmaya devam ediyor. Şirket bünyesinde çalışan personelin verimliliğini artırmak üzere 22 adetlik araç yatırımı daha yapıldı. Renault Trafic, Megane ve Clio ürünlerinden oluşan araçlar için ASF Otomotiv’in Tuzla’daki merkezinde bir tören düzenlendi.Müşteri memnuniyeti için çalışanınız da mutlu olmalı

Törene İlkem Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bayraktaroğlu, ASF Otomotiv CEO’su Zeynep Fidan Soysal ve şirket yöneticileri katıldı. Törende açıklamalarda bulunan İlkem Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bayraktaroğlu, hizmet süreçlerinde verimliliğin, hızın ve konforun büyük bir önem taşıdığını belirterek, “Müşteri memnuniyetini sağlamanızın birinci önceliklerinden birisi de çalışan personelin verimliliğine katkı sağlayacak, onları motive edecek, şekle, mutlulukla hizmet vereceği olanak ve imkanları oluşturmaktır. İlkem Turizm olarak personelimizin kullanımına yönelik 22 adet araç yatırımı gerçekleştirdik. Renault marka araçlar düşük yakıt tüketimi, yedek parça imkanları ile tercihimizde öne çıktı. ASF Otomotiv yönetimine bizlere gösterdikleri ilgi ve destekler için teşekkür ediyorum, bu işbirliğinin hayırlı olmasını diliyorum” dedi. İlkem Turizm hizmet süreçlerine kalite ve konfor katıyor

ASF Otomotiv CEO’su Zeynep Fidan Soysal da törende yaptığı açıklamada, “İlkem Turizm servis sektörünün en önde gelen firmaları arasında yer alıyor. Her gün binlerce minik öğrencinin, personellerin ulaşım süreçlerine kalite ve konfor katıyor. Bu noktada bizde İlkem Turizm ile işbirliği yapmaktan, onların çözüm ortağı olmaktan büyük bir mutluluk ve gurur duyuyoruz. Bugün teslim ettiğimiz Renault marka araçlarımızın İlkem Turizm’e, personeline hayırlı, uğurlu olmasını diliyoruz. Bu işbirliğinin uzun yıllar sürmesini istiyoruz” dedi.

Konuşmaların ardından ASF Otomotiv CEO’su Zeynep Fidan Soysal, İlkem Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bayraktaroğlu’na günün anısına bir plaket sundu.
Yorumlar (0)
banner72
29
parçalı az bulutlu