İSTAB ve Pirelli dostluk yemeğinde buluştu

banner65

İSTAB Yönetim Kurulu üyeleri ve Pirelli yöneticileri, 23 Ekim Pazartesi günü, Cemile Sultan Korusu’nda gerçekleştirilen dostluk yemeğinde bir araya geldi.

SERVİS TAŞIMA 27.10.2017, 11:46 27.10.2017, 12:06 Taşıma Dünyası
İSTAB ve Pirelli dostluk yemeğinde buluştu

Programa, İSTAB Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Karakış ve Yönetim Kurulu üyeleri, Pirelli Otomobil Lastikleri A.Ş. CEO’su Gian Paolo Gatti Comini, Pirelli Türkiye Satış Müdürü Emre Özdemir, Pazarlama Müdürü İpek Onaran,  Pazar Kalite ve Eğitim Müdürü Oktay  Ginalli ve İstanbul’da faaliyet gösteren Pirelli bayileri katıldı.
 
Toplantıda kış sezonu öncesi kış ve dört mevsim lastikleri ile ilgili ihtiyaçlar değerlendirildi.  Pirelli ve İSTAB arasındaki işbirliğinin önemli olduğunu belirten Pirelli Otomobil Lastikleri A.Ş.  CEO’su Gian Paolo Gatti Comini;  “Sizler hergün yaklaşık 60 bin araç ile yaklaşık 4,5 milyon personeli ve öğrenciyi İstanbul’un kuzeyinden güneyine, doğusundan batısına her türlü hava şartlarında taşıyorsunuz. Araç lastikleriniz de bu hizmetin önemli bir parçası. Bizler doğru lastiği İSTAB üyelerine önererek, daha güvenli ve konforlu hizmet vermelerine katkı sağlayacağımıza inanıyoruz” diye konuştu.

Yorumlar (0)
banner72
17
açık