Nizip Akgün Petrol Nakliyat’a 25 Prestij SX

Şanlıurfa Ceylanpınar merkezli Nizip Akgün Petrol Nakliyat, filosuna 25 Temsa Prestij SX ekledi.

01 Ekim 2016 Cumartesi 14:57
Nizip Akgün Petrol Nakliyat’a 25 Prestij SX
25 Temsa Prestij SX, Temsa yetkili bayisi Diyaş Otomotiv tarafından Nizip Akgün Petrol Nakliyat’a TİGEM İşletmelerinde teslim edildi. Araçların teslimatına yönelik düzenlenen törene Nizip Akgün Petrol Nakliyat İşletmecisi Süleyman Güntekin, Temsa Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü Cüneyt Tekgül, Bölge Satış Yöneticisi Fırat Bakır, Güneydoğu Anadolu TİGEM İşletmeleri Müdürü ve üst düzey yöneticiler katıldı.  

Filoda 44 Prestij var
Törenin ardından araçların anahtarları Süleyman Güntekin’e teslim edildi. Şanlıurfa Ceylanpınar merkezli bir firma olarak personel taşımacılığı alanında 4 yıldır hizmet verdiklerini belirten Süleyman Güntekin, “Şanlıurfa ve Konya’da TİGEM personelinin taşımasını yapıyoruz. Filomuzda 51 adet otobüs bulunuyor. 44 adedi Prestij araçlardan oluşuyor. Prestij tercihimizde en önemli etken yakıt tüketimindeki düşüklük ve dayanıklılığı etkin oldu. Daha önce filomuzda bu kadar Prestij ağırlıklı değildi. İşletme sürecindeki verimlilikte filomuzdaki araçların büyük çoğunluğunu Temsa Prestij’e çevirdik” dedi.

15 Prestij yatırımı daha…
2017 yılında 15 araçlık bir yatırım planı daha bulunduğunu belirten Süleyman Güntekin, “Filomuzda kullandığımız Prestij araçların diğer markaların ürünlerine göre yakıt tüketimindeki avantajı çok büyüktü. Şimdi yeni Prestij SX araçların Euro 6 normuyla birlikte diğerlerine göre daha da düşük yakıt tüketimi sağladığını görüyoruz. Gelecek yıl 15 dolayında Prestij SX araç yatırımı daha yapabiliriz” dedi.

Akaryakıttan tasarruf  
Temsa Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü Cüneyt Tekgül, Prestij SX araçların düşük yakıt tüketimi ile firmaların öncelikli tercihi haline geldiğini belirterek, “Prestij SX taşımacının yüzünü hep güldürdü. Yeni Euro 6 normu ile birlikte taşımacıya daha büyük yakıt kazancı sağlıyor. 25 Prestij SX aracımızın Nizip Akgün Petrol Nakliyat’a hayırlı olmasını ve bol kazanç getirmesini diliyorum” dedi. ■


    Yorumlar

E-Gazete
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 13 Kasım 2017 Manşeti
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 13 Kasım 2017 Manşeti
Arşiv