Plaka Tahditini istedik, hedefimize ulaştık

İSTAB Başkanı Turgay Gül, çok uzun süredir mücadelesini verdikleri plaka tahdidi sürecinde İstanbul UKOME’nin aldığı kararla mutlu sona ulaştıklarını belirterek, “Tüm sektörümüze bu karar hayırlı, uğurlu olsun. Biz İTO 22. Meslek Komitesi ve İSTAB olarak bir hedef koymuştuk ve buna inanıyorduk. Çok şükür mahcup olmadık” dedi.

13 Haziran 2019 Perşembe 18:26
Bu haber 5186 kez okundu
Plaka Tahditini istedik, hedefimize ulaştık

İstanbul Taşımacılar Birliği Derneği Başkanı Turgay Gül, İstanbul UKOME’nin plaka tahdidi kararı ile ilgili ilk değerlendirmeyi Taşıma Dünyası’na yaptı.
Başkan Gül, “Alınan bu kararın tüm sektöre ve paydaşlarına hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum. En ufak katkısı olandan, en büyük katkısı olana kadar ayırmadan, sektör için çalışan, elinden geleni yapan her bireye ve her kuruma ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Biz İTO 22’inci Meslek Komitesi olarak da, İSTAB olarak bir hedef koymuştuk ve buna inanıyorduk. Çok şükür de mahcup olmadık. Seçim dönemlerinin bir faydası olacağını da biliyorduk. Sonucunda sektörümüzün mutlu olacağı, esnafından, şirketinden herkesin mutlu olacağı bir karar çıktı. Tüm bileşenlere, UKOME’deki tüm yetkililere, sektörümüzde buluna oda ve bütün derneklere, esnafa, şirketlere ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. 22 Komite ve İSTAB yönetimi olarak çıktığımız bu yolda geçmiş dönemden bugüne kadar hep aynı şekilde çalışmalar yaptık. Geçmiş dönemdeki başkan ve yönetim kurulu üyelerimiz ile meclis komite üyelerimizin de bu sonuca ulaşılmasında çok önemli katkıları oldu. Herkesin burada bir emeği, katkısı var” dedi.

Sektörel basının da katkısı büyük

Plaka tahdidinin hayata geçmesinde sektörel basının da büyük katkısı olduğuna değinen Başkan Turgay Gül, “Bu süreçte özellikle Taşıma Dünyası ve sektörel basının her zaman desteği oldu. Sizlerin yayınları olmasa biz ne kendimizi duyurabiliriz, ne de kendimizi bir şekilde ifade edebiliriz. Katkılarınızdan dolayı sizlere de teşekkür ediyorum” dedi.
 

    Yorumlar

banner50
E-Gazete
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 26 Mayıs 2020 Manşeti
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 26 Mayıs 2020 Manşeti
Arşiv