banner92

250 Brisa bayisi dijitalleşme eğitimi aldı

Bayilerine ve müşterilerine değer katma yaklaşımıyla faaliyet gösteren Brisa,İş Ortağım Dijitalleşiyor” projesi kapsamında dijitalleşme ve tüketici alışkanlıkları konularında 7 farklı eğitim gerçekleştirdi. Online olarak verilen eğitimlere yaklaşık 250 Brisa bayi çalışanı katıldı.

banner114
BAKIM VE SERVİS 31.08.2021, 16:28 Erkan YILMAZ
250 Brisa bayisi dijitalleşme eğitimi aldı

Brisa, müşterilerine, iş ortaklarına ve sektöre lastiğin ötesinde hizmetler sunmaya devam ediyor. Mükemmel müşteri deneyimi için iş ortaklarının dijitalleşmesine destek vermek amacıyla İş Ortağım Dijitalleşiyor projesihayata geçirildi. Bu kapsamda verilen 7 farklı eğitimde Dijital Dünyadaki Yenilikler, Tüketici Alışkanlıkları, Google Adwords, Google Alışveriş Reklamları konularında bilgiler paylaşıldı.Online olarak gerçekleşen 2 saatlik eğitimlere toplamda 250 bayi çalışanı katıldı.

Brisa Müşteri Deneyim ekibi ve dijital pazarlama profesyonelleri tarafından bayilere 3 yılı aşkın süredir farklı konularda eğitimler veriliyor. Brisa, “İş Ortağım Dijitalleşiyor” projesi kapsamında verdiği eğitimlerle hem iş ortaklarını dijital dönüşüm sürecine dahil ediyor hem de iş ortaklarının müşterilerini çeşitlendirmesine ve onlara hızlı çözümler sunmasına destek oluyor.

Yorumlar (0)
banner92
banner116
banner117
23
hafif yağmur