banner92

Didim Seyahat, 17 Nisan’da yeniden seferlere başlıyor

Aydın’ın Didim ilçesinin markası konumunda olan; İzmir, İstanbul, Bursa, Denizli ve Ankara gibi birçok şehre ulaşım sağlayan Didim Seyahat firması, Mart ayı başında artan maliyetlerden dolayı kontak kapatmıştı. Firma, 17 Nisan’dan itibaren İzmir seferleriyle yeniden şehirlerarası yolculuğa başlayacak.

banner114
ŞEHİRLERARASI 12.04.2022, 11:19 Erkan YILMAZ
Didim Seyahat, 17 Nisan’da yeniden seferlere başlıyor

1964 yılında 40 üyeyle kurularak kooperatif yapılanmasıyla hizmet veren, 2005 yılından bu yana da şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan Didim Seyahat Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi, Mart ayı başında şehirlerarası ulaşımında artan maliyetlerden dolayı faaliyetini durdurmuştu. Kooperatif Başkanı Savaş Cengiz, Didim Seyahat’ın Söke seferleri hariç şehirlerarası yolcu taşımacılığını geçici olarak durduklarını ifade etmiş, sürece göre yeniden seferlere başlayacaklarını açıklamıştı.

Didim Seyahat firmasından yapılan açıklamada, ilk olarak İzmir seferlerine başlanacağı kaydedilerek, “17 Nisan 2022 Pazar gününden itibaren İzmir seferlerimiz başlıyor. Ankara ve İstanbul seferlerimiz de yakında başlayacaktır. Gökyüzünün altındaki en güzel yeryüzü Didim'e bizimle ulaşın” dedi.

Yorumlar (0)
banner92
banner116
banner117
28
az bulutlu