banner92
banner69

Akbank ürün ve hizmet gamına Çevre Dostu Taşıt Kredisi’ni ekledi.

Akbank, müşterilerinin finansal ihtiyaçlarına yönelik yeni ürün ve hizmetler geliştirmeye devam ediyor. Banka son olarak, çevre dostu hibrit ve elektrikli araç almak için finansmana ihtiyaç duyanlara yönelik avantajlı fiyatlama seçenekleri ile Çevre Dostu Taşıt Kredisi’ni sundu.

banner114
ELEKTRİKLİ VE HİBRİT ARAÇLAR 05.11.2021, 16:52 05.11.2021, 16:55 Erkan YILMAZ
Akbank ürün ve hizmet gamına Çevre Dostu Taşıt Kredisi’ni ekledi.
banner100

Standart taşıt kredileri için Akbank’ta uygulanan faiz oranından daha düşük bir faiz oranınasahip olan Akbank Çevre Dostu Taşıt Kredisi’ni 1,48’den başlayan faiz oranları ile kullanmak mümkün. Bunun yanı sıra kredi tahsis ücretinde de yüzde 50 indirim sağlanıyor.

Akbank’ın yeni ürünü ile ilgili açıklama yapan Akbank Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz “Akbank olarak müşterilerimiz için yeni ürün ve hizmetler geliştirmeyi sürdürüyoruz. Çevre, sürdürülebilirlik, karbon salımı konularına verdiğimiz önemle söz konusuürünümüzü hayata geçirdik. Çevre dostu araç sahibi olmayı hedefleyen müşterilerimiz için, diğer araçlara oranla hem faiz oranında hem de tahsis ücretinde avantajla sunduğumuz bu ürünümüzün ilgi göreceğini tahmin ediyoruz.” dedi.

Yorumlar (0)
banner92
banner117
23
açık
banner46