banner91

banner92

Anadolubank’tan dış ticarete Navlun Kredisi desteği

Dünya genelinde yaşanan ve etkileri ülkemize de yansıyan olumsuz küresel gelişmelere karşın dış ticarete destek olmak için çalışmalarına yıl boyunca tüm hızıyla devam eden Anadolubank, ‘Navlun Kredisi’ ürününü müşterilerinin hizmetine sundu.

banner114
İŞLETME / İK 21.06.2021, 16:59 Erkan YILMAZ
Anadolubank’tan dış ticarete Navlun Kredisi desteği

Dış ticaret firmalarının vazgeçilmez finans ortağı olma hedefiyle çalışan Anadolubank, yeni ürünü ‘Navlun Kredisi’ ile müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. 2020’de hayatımıza giren küresel salgın sonrası dünya ticaretinde daralma yaşanırken, konteyner taşımacılığına yönelik talep ise oldukça arttı. Anadolubank’ın bu doğrultuda hizmete sunduğu Navlun Kredisi, dış ticaret müşterilerinin üstündeki maliyet yükünü hafifletmeyi ve zamana yaymayı amaçlıyor. Bu yeni ürün, müşterilerin ihtiyaçlarına göre Spot veya Rotatif olarak kullandırılabiliyor.Üründen yararlanmak isteyen dış ticaret firmaları, yerel mevzuatta belirtilen hususlara tabi olarak söz konusu krediyi döviz ya da Türk lirası olarak kullanabilecekler.

“Dış ticaret firmalarına destek olmaya devam ediyoruz”

Geliştirdikleri ürün ve hizmetlerle dış ticaret firmalarının hayatlarını kolaylaştırmayı amaç edindiklerini söyleyen Anadolubank Dış Ticaret Pazarlama Grup Müdürü Rifat Divrikli,“Küresel salgının etkisiyle artan navlun fiyatlarına yönelik hazırladığımız Navlun Kredisi ile firmaların dış ticaret finansman ihtiyaçlarına yönelik farklı bir alternatif sunmayı hedefliyoruz.2020 yılında sektördeki dış ticaret pazar payımızı bir önceki yıla göre iki katına çıkararak yeni bir başarıya imza attık. Bu dönemde dış ticaret müşteri sayımızı yüzde 20, işlem adedini ise yüzde 25 artırdık. İlerleyen süreçte de ülkemizin ihracat seferberliğine katkı sağlamaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Anadolubank 

1997 yılında HABAŞ Grubu tarafından Özelleştirme İdaresi’nden satın alınan Anadolubank, bugün Türk bankacılık sektörünün dinamik ve saygın kurumları arasında yer almaktadır. 115 şubeyle müşterilerine hizmet veren Banka, çalışanları ve iş süreçlerini destekleyen bilişim teknolojileri sayesinde büyümeye ve kendini geliştirmeye devam etmektedir. Verimli, kârlı ve sürdürülebilir büyüme stratejisiyle kısa sürede çağdaş bankacılığın tüm gereklerini yerine getirerek etkin bir yapılanmaya kavuşmuş, performans grafiğini sürekli yükseltmeyi başarmıştır. Anadolubank bir Habaş Şirketler Grubu iştirakidir.

Yorumlar (0)
banner92
22
parçalı bulutlu