banner92

ASİS CT İnulaş A.Ş’nin 116 otobüsüne ücret toplama sistemi kurdu

Akıllı şehir teknolojilerinde sunduğu anahtar teslim çözümlerle Türkiye geneline ve dünyanın 12 ülkesine ulaşan, İnegöl’de faaliyet gösteren İnulaş’a ait 116 şehiriçi toplu taşıma aracı için ücret toplama sistemin kurulumunu tamamladı. ‘Bursa Kart’ ile İnegöl’de seyahat etmek mümkün hale geldi.

ASİS CT İnulaş A.Ş’nin 116 otobüsüne ücret toplama sistemi kurdu

Akıllı şehir teknolojilerinde sunduğu anahtar teslim çözümlerle Türkiye geneline ve dünyanın 12 ülkesine ulaşan, İnegöl’defaaliyetgösterenİnulaş’aait 116 şehiriçitoplutaşımaaracıiçinücret toplama sistemin kurulumunu tamamladı. ‘Bursa Kart’ ile İnegöl’de seyahat etmek mümkün hale geldi.

Yurt içi ve yurt dışına akıllı şehir çözümleri geliştiren Asis CT, Türkiye’de faaliyetlerini genişletiyor 116 adet şehir içi toplu taşıma aracının ücret toplama sistemleri yenilenmesine ilişkin açılış Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur AKTAŞ, İnulaşYönetim Kurulu Başkanı İbrahim Bayram, BurulaşGenel Müdürü Kürşat Çapar, İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban ve Asis Elektronik Bursa Bölge Müdürü Ercan Ulusoydan’ın katılımıyla gerçekleşti.

Bursa Karta sahip İnegöllütüm vatandaşlar aynı kart ile Bursa içerisinde ve çevre ilçeler Gemlik, Kemalpaşa, Karacabey, Kumla gibi tüm toplu taşıma araçlarınıkullanılabilecektir. Yaygın bayilik ağı ile kartlara kolayca yükleme yapılabiliyor.

Asis CT kurduğu akıllı ücret toplama sistemi ile birlikte İnegöllü’ler cep telefonu uygulamasından bulundukları noktaya en yakın durak nerede, otobüs kaç dakika sonra durağa gelecek, bulunduğu duraktan geçen otobüs hatları gibi bilgileri görebilecek. Aynı zamanda yeni sistemle birlikte vatandaşlar cep telefonu ile ödeme yapabilecek. Akıllı ücret toplama ile birlikte NFC ve QR kod ile de ödeme yapılabilecek.

ASİS CT - City Technologies

ASİS CT-City Technologies, şehir teknolojileri alanındaki yeni vizyonuyla birlikte, Türkiye’nin 81 ilinde ve dünyanın 12 ülkesinde anahtar teslim çözümler sağlayan; şehirlerin ihtiyaçlarıdoğrultusunda akıllı projeler oluşturarak, sürdürülebilir, yenilikçi çözümler üretenöncübir marka olmuştur.

ASİS CT-City Technologies; Akıllı Şehir Danışmanlık Hizmetleri, Mobil İzleme Sistemleri, Kişi &Yolcu Sayma Sistemleri, Geçiş Kontrol Sistemleri, Elektronik Ücret Toplama Sistemleri, Yolcu Bilgilendirme Sistemleri,Mobilite 360 Platform Sistemlerine ek olarak AR-GE projelerine de devam etmektedir.

Akıllı şehir çözümlerinde yerli ve millî teknolojisini üretmekten gurur duyan ASİS CT-City Technologies, geleceğin şehirlerini tasarlarken günümüzün şehirlerini de daha yaşanabilir hale getirmek için çözümler üretmeye devam etmektedir. ASİS CT-City Technologies, ileri teknoloji ile kurguladığı sistemleri ve şehir hayatına değer katan misyonuyla, akıllı şehir teknolojileri alanında bir dünya markası olmak üzere sağlam adımlarla ilerlemektedir.

*ASİS CT, Asis Elektronik ve Bilişim Sistemleri A.Ş.’nin“Şehir Teknolojileri” alanında tescilli markasıdır.

Asis Elektronik, kendi oluşturduğu ileri teknolojiyi kullanarak, “Akıllı Teknoloji Yönetimi” konusundaki tecrübesini Savunma, Siber Güvenlik, Şehir Teknolojileri ve Finansal Teknolojiler alanlarındaki çözümleri ile birleştirerek bu sektörlerde bir dünya markası olmak üzere sağlam adımlarla ilerlemektedir.

Yorumlar (0)
banner92
banner117
25
açık