banner91

banner92
banner69

İETT: Yeni sistem esnafın lehine oldu. ÖZULAŞ: Yeni sistemle birlikte huzur geldi

İETT Genel Müdürü Alper Bilgili ve Genel Müdür Yardımcısı Hasan Özçelik, ÖZULAŞ Toplutaşım A.Ş. Başkanı Göksel Ovacık ve yönetim kuruluna iade-i ziyarette bulunarak başarı dileklerinde bulundular. Ziyarette açıklamada bulunan ÖZULAŞ Başkanı Göksel Ovacık, “Yeni sistemle birlikte esnafa ve çalışanlarımıza huzur geldi. Yeni sistemin eksikliklerini birlikte gidereceğiz” dedi. İETT Genel Müdürü Alper Bilgili, "Yeni sistem esnafın lehine oldu. Pandemi döneminde geçmişe dönük hak ediş oranında artış var. Eksik konuları birlikte gidermeye çalışıyoruz. Görüş ayrılığımız yok” dedi.

KENTİÇİ BELEDİYE 20.02.2021, 22:45 24.02.2021, 13:38 Erkan YILMAZ

ÖZULAŞ denetim personeli ve esnafların da hazır bulunduğu ziyarette Başkan Göksel Ovacık, memnuniyetini ifade ederek İETT Genel Müdürü Alper Bilgili ve Genel Müdür Yardımcısı Hasan Özçelik’e teşekkürlerini sundular.

İETT’nin çözüm ortağıyız

Kaliteli taşımacılık, yolcu memnuniyeti ile birlikte özel halk otobüsleri işletmecilerinin de haklarını korudukların belirten Başkan Göksel Ovacık, özel Halk otobüsleri toplu ulaşım alanında İETT’nin çözüm ortağı olarak İstanbul’da hizmet kalitesini daha üst seviyeye çıkartacağız, yeni sistemle birlikte esnafa ve çalışanlarımıza huzur geldi, yeni sistemin eksikliklerini birlikte gidereceğiz" dedi. Başkan Ovacık, İBB yönetimine ve İETT nezdinde yapılan çalışmalara destek veren İETT Genel Müdürü Alper Bilgili ve ekibine teşekkürlerini sundu.

Yeni sistemle birlikte değişim ve dönüşüm

İETT Genel Müdürü Alper Bilgili sıcak ilgiden dolayı teşekkür ederek , İstanbul’da, toplu taşıma sisteminin Türkiye ve dünyanın önemli metropol şehirlerine örnek teşkil ettiğini, yeni sistemle birlikte değişim ve dönüşüm konusunda planlı ve programlı bir yapılanma ile her gün daha iyiye gittiklerini, özel halk otobüsü camiası ile birlikte kaliteyi daha da artıracaklarını söyledi

Çözüm odaklıyız, bizde çözüm istiyoruz

Yeni sistemle ilgili çalışmalarda önemli mesafe aldıklarını belirten Genel Müdür Bilgili;’’ çözüm odaklıyız, bizde çözüm istiyoruz, bizim sorumlu olduğumuz İBB yönetimi ve meclisi var, meclisten ne karar çıkarsa onu uyguluyoruz, yeni sistem esnafın lehine oldu, pandemi döneminde geçmişe dönük hak ediş oranında artış var, eksik konuları birlikte gidermeye çalışıyoruz. Görüş ayrılığımız yok. Bazı maddelerde kuralına uygun davranıyoruz, istişare ederek dengeli davranmaya özen gösteriyoruz. Şirket Başkanları ve yönetimleri görevlerini yapıyor, diyalog ve istişare içindeyiz. Bizim kurgumuzda hata yok, haksız bir kesinti olursa düzeltiriz, kimsenin hakkı kimsede kalmaz. İETT misyonu ve vizyonu çerçevesinde, hem yeniliği ve hem değişimi savunduklarını, bununla birlikte kaliteli taşımacılık, yolcu memnuniyeti bizim için önemli’’dedi.

İETT Genel Müdürü Alper Bilgili, iki saatten fazla yapılan toplantıda hazır bulunan esnafların sorularını samimi bir şekilde yanıtlayarak yeni sistemin merak edilen ve çözülmesi gerektiği belirtilen maddeleri hakkında ayrıntılı bilgi verdi

ÖZULAŞ .A.Ş. çalışmaları ve tarihi hakkında bilgi alan İETT Genel Müdürü Alper Bilgili idari binayı gezerek Başkan Göksel Ovacık’tan bilgi alarak kurumsal bir yapı ve yönetimi oluşturdukları için tebriklerini iletti

Başkan Göksel Ovacık, İETT Genel Müdürü Alper Bilgili ve Genel Müdür Yardımcısı Hasan Özçelik’e ziyaret anısına ÖZULAŞ simgeli Kütahya Çinisi hediye ederek teşekkürlerini sundu.

Yorumlar (0)
banner92
banner116
banner117
10
parçalı bulutlu