banner91

banner92
banner69

İzmit ve Gebze Otogarı’ndan Sabiha Gökçen’e günde 39 sefer

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi hat 250 ve 250G ile Sabiha Gökçen Havalimanı’na her gün kesintisiz ulaşım hizmeti veriyor. İzmit Otogarı’ndan hat 250 ile günde gidiş - dönüş 42 sefer düzenleniyor. Gebze Otogarı’ndan hareket eden hat 250G gidiş – dönüş günde 36 sefer yapılıyor.

İzmit ve Gebze Otogarı’ndan Sabiha Gökçen’e günde 39 sefer
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi hat 250 ve 250G ile Sabiha Gökçen havalimanı seferlerine kesintisiz ulaşım hizmetine devam ediyor. Sokağa çıkma yasağında da seferlerinde hiçbir azaltma olmadan yoluna devam eden havalimanı hatlaUİrı vatandaşlar tarafından sıklıkla kullanılmaya devam ediyor. UlaşımPark otobüsleri ile gerçekleştirilen seferler sokağa çıkma yasağından önce nasıl işliyorsa yasakta da aynen devam ediyor. UlaşımPark, Hat 250 ve Hat 250G ile Sabiha Gökçen Havaliman’ına gidecek yolcuların mağduriyet yaşamaması için seferlerine kesintisiz devam ediyor.


Sabiha Gökçen Havalimanı’na her gün hat 250 ile günde gidiş - dönüş 42 sefer düzenleniyor. Yolcuların rahat, konforlu ve temiz bir yolculuk yapabilmesi için özel dezenfekte edilmiş araçlarla havalimanı yolculukları tamamlanıyor. Saat başı hareket eden otobüs ekspress hat olarak seferini gerçekleştiriyor. Belirli duraklar harici yolcu alımı yapmayarak hızlı bir ulaşım sağlıyor.


Gebze Otogarı’ndan gidiş dönüş 36 sefer

Gebze otogardan hareket eden hat 250G gidiş – dönüş günde 36 sefer yaparak yolcularını havalimanına hızlı,güvenli ve konforlu bir şekilde ulaştırıyor. Sokağa çıkma yasağı dahil seferlerinde hiçbir aksama yapılmadan devam eden hat250G; Gebze, Çayırova, Darıca ve Dilovası ilçelerine hizmet sağlıyor. Bu bölgelerden gelen vatandaşları belirli duraklardan yada Gebze otogardan alarak havalimanına konforlu araçları ile devam ediyor.

Yorumlar (0)
banner92
banner116
banner117
10
parçalı bulutlu