banner92

Otobüsçünün tercihi Mercedes

banner113

Mercedes-Benz Türk İstanbul Halk Otobüs İşletmecileri’ne 4 Conecto, Patnos İtimat’a 2 Setra, Bektaşlar Turizm’e 1 Travego teslimatı gerçekleştirdi. Patnos İtimat’a 2 adet Setra

KENTİÇİ BELEDİYE 09.10.2017, 11:41 09.10.2017, 20:27 Taşıma Dünyası
Otobüsçünün tercihi Mercedes
Has Otomotiv tarafından Patnos İtimat’a satışı gerçekleşen 2 adet Setra 516 ComfortClass; Tahsin Sayılır, Ahmet Oral, Ömer Tutan ve Abdullah Ataseven’e teslim edildi. Sayılır ve Oral, Setra otobüslerin yüksek konforuna, güvenilirliğine ve kalitesine güvendiklerini dile getirdiler.
Bektaşlar Turizm’e Travego 


Koluman Ankara tarafından Bektaşlar’a 1 adet Travego 15 SHD, Rıfat Akbulut’a teslim edildi. Akbulut, Travego otobüslerinin yolculara sağladığı yüksek konfordan memnun olduğunu belirterek, bizde dayanıklılığına güveniyoruz dedi.

İstanbul Halk otobüs işletmecilerinin tercihi Conecto 
Mercedes-Benz Türk İstanbul Halk Otobüs İşletmecilerine 4 Conecto teslimatı gerçekleştirdi. 


İstanbul Halk Otobüsü işletmecileri Muharrem Dağdeviren ve Mehmet Ali Güleç’e 1 adet Conecto, teslim edildi. Aracın teslimatı esnasında müşteriler Mercedes-Benz’i kalitesi ve yakıt tasarrufu nedeniyle tercih ettiklerini vurguladı. 


Mercedes-Benz Conecto, İstanbul Halk Otobüsü işletmecileri Salih Aksungur, Şeref Aksungur, Sedat Aksungur, ve Abdülkerim Aksungur’a teslim edildi. Teslimat sırasında, tercih sebeplerinin Mercedes-Benz’in eşsiz kalitesi ve düşük yakıt sarfiyatı olduğu belirtildi.


İstanbul Halk Otobüsü işletmecileri Serkan Balta, Murat İlgün, Fikret Aslan ve Mustafa Şeker’e 1 adet Conecto,  teslim edildi. Aracın tercih edilme nedenleri arasında müşteri dostu yakıt ekonomisi ve dayanıklılığı gösterildi.


İstanbul Halk Otobüsü işletmecileri Süleyman Çaktı, Kasım Çaktı ve Mustafa Çiğdem’e teslim edildi. Teslimat esnasında, Mercedes-Benz Conecto’nun yüksek kalitesi ve düşük işletme maliyetleri vurgulandı. İstanbul Halk Otobüsü işletmecileri,  Mercedes Benz’in her zaman desteğini ve ayrıcalığını hissettirdiği belirtildi. ■

Yorumlar (0)
banner92
banner116
banner117