banner91

banner69

Çekya otoyollarında zaman kaybetmeyin

Çekya otoyollarında işletmeci firma değişikliği nedeniyle 1 Aralık’tan itibaren yeni kutular devreye girecek. DKV bu ülkede iş yapan taşımacılık şirketlerinin işlerine odaklanarak geçiş sürecini rahat tamamlamaları için kapsamlı bir hizmet portföyünü sunmaya hazırlanıyor.

banner114
LOJİSTİK 31.07.2019, 09:08 02.08.2019, 10:18 Taşıma Dünyası
Çekya otoyollarında zaman kaybetmeyin
banner95

Çekya otoyollarında daha önce Kapsch şirketi tarafından işletilen otoyol sistemi işletmeci firma değişimi nedeniyle kutuların değiştirilmesini zorunlu tutuyor. 1 Aralık 2019 itibarı ile CzechToll ve SkyToll konsorsiyumun sistemi ve bu sistemin gerektirdiği uydu bağlantılı geçiş kutuları kullanılacak. Avrupa otoyollarında nakitsiz yol yardım hizmetinde lider olan DKV, Çekya’da iş yapan taşımacılık şirketlerinin geçiş sürecini kolaylaştırmak amacıyla Eylül 2019’dan itibaren kutu değişimi için gerekli işlemleri başlatacak.Tam bir hizmet portföyü sunacağız


DKV Türkiye Ülke Müdürü Deniz Çokcoş Sezer konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: “Geçiş kutularının yenilenmesi için müşterilerimize uçtan uca çözüm sağlayan tam bir hizmet portföyü sunacağız. Arzu edildiği takdirde kayıt, kutu temini ve şeffaf faturalama dâhil olmak üzere sürecin bütün aşamalarını yönetebiliriz. Böylece müşterilerimiz bu geçiş döneminde kendi işlerine odaklanarak değer yaratmaya devam edecekler ve bürokrasiyle uğraşmak zorunda kalmayacaklar.”

2020’den itibaren Çekya’da bütün karayolları elektronik geçiş sistemine tabi olacak. Ayrıca yeni bazı rotaların da paralı olması planlanıyor.
 

Yorumlar (0)
banner116
24
açık