banner91

banner115

banner92

Etis, MKE’nin hurda lojistik operasyonlarını yapacak

Etis Lojistik, MKE Kurumu Genel Müdürlüğü’nün Türkiye çapında birçok bölgede mevcut olan hurda nakliye ihalelerinden İç Anadolu ve Ege bölgelerini kazandı.

banner114
LOJİSTİK 13.04.2015, 15:35 13.04.2015, 15:37 Taşıma Dünyası
Etis, MKE’nin hurda lojistik operasyonlarını yapacak
banner100
Taşımacılık, depolama ve terminal hizmetleri ile entegre lojistiğin iddialı oyuncularından Etis Lojistik, iş portföyüne hurda taşımacılığını da ekledi. 
banner97

Etis Lojistik, Makine Kimya Endüstrisi Kurumu (MKE) Genel Müdürlüğü’nün tüm Türkiye çapında gerçekleştirdiği hurda nakliye ihalelerinden İç Anadolu ve Ege bölgelerini kazanarak, hurda taşımacılığı alanına da adım atmış oldu.
MKE Kurumu Genel Müdürlüğü ile 2 farklı bölge olmak üzere birer yıllık taşımacılık sözleşmesi imzalayan Etis Lojistik, Makina Kimya Endüstrisi’nin Türkiye’nin 10 farklı lokasyonundaki depolarından Kırıkkale ve Aliağa Hurda Müdürlüğüne olmak üzere iki farklı lokasyona taşımasını gerçekleştirecek. Etis Lojistik toplamda 58 bin 200 ton hurda nakliyesi gerçekleştirecek. 

Etis daha önce Burkasan firmasına; plastik, kağıt ve hurda lojistik operasyonlarında, Rolmetal ve Metalimpex firmalara ise profil ve saç hurda taşımacılığında hizmet vermişti.
Yorumlar (0)
banner92
10
açık