banner92

GEFCO Türkiye yeni depo ve gümrüklü alanını açıyor

banner113

GEFCO Türkiye, 1 Ekim 2019 itibariyle 20.000m2’lik yeni deposunu hizmete açıyor. Çayırova’da kurulan yeni GEFCO Lojistik Merkezi, tehlikeli madde ve ısı kontrollü ürün grupları dışındaki tüm ürün gruplarına hizmet verebilecek biçimde tasarlandı.

LOJİSTİK 19.09.2019, 14:40 19.09.2019, 14:47 Taşıma Dünyası
GEFCO Türkiye yeni depo ve gümrüklü alanını açıyor
banner100

Türkiye’deki büyümesine ve yatırımlarına devam eden GEFCO Türkiye, yeni depo ve gümrüklü alan yatırımı ile müşterilerine sunduğu katma değerli hizmetlerini çeşitlendiriyor.

20.000m2 ‘lik yeni depo

2002’den beri müşterilerine hizmet veren GEFCO Türkiye, 2012’deyaptığı yatırımlarla depolama ve gümrüklü depo hizmeti de vermeye başlamıştı.Müşterilerinin büyümelerine katkı sunmak ve yeni gereksinimlerine cevap vermek amacıyla yatırımlar yapan GEFCO Türkiye, 1 Ekim 2019 itibariyle 20.000m2’lik yeni deposunu hizmete açıyor. Çayırova’da kurulan yeni GEFCO Lojistik Merkezi, tehlikeli madde ve ısı kontrollü ürün grupları dışındaki tüm ürün gruplarına hizmet verebilecek biçimdetasarlandı.

Serbest ve gümrüklü alanlar

banner97
Farklı sektörlere özgü çeşitliihtiyaçları karşılayabilmek için firmalara özel depolama çözümleri geliştiren GEFCO Türkiye, yeni deposunda sanayi üreticileri ve iki tekerlekli araçlar için de hizmetlersunacak. GEFCO Türkiye’nin Çayırova’daki yeni deponun15.000m2’si serbest depove ofis alanı olarak planlandı. Gümrüklü alan olarak kullanılması planlanan 5.000m2’lik alan ise, Derince Gümrük Müdürlüğü’ne bağlı olacak ve Ekim 2019’da faaliyete geçecek.

GEFCO Türkiye Genel Müdürü ve Orta Doğu Bölge Müdürü Denis Renard GEFCO’nun Türkiye’deki organik büyümesini devam ettireceğini belirtti.Renard,yeni depo yatırımıyla şirketin global vizyonunaparalel olarak Türkiye’de hizmetlerini çeşitlendirmeye devam ettiğini vurguladı.

GEFCO Gümrük Müşavirliği firması ile antrepo hizmeti

GEFCO Türkiye, 10 Eylül 2012 tarihinde hizmet vermeye başlayan GEFCO Gümrük Müşavirliği ile her türlü ithalat, ihracat, antrepo işlemlerini ve transit gümrük işlemlerini yapmaya başlamıştı. GEFCO, yeniyatırımıyla tedarik zincirinin her halkasını kendi bünyesinde barındıracak ve müşterilerine katma değerli hizmetler sunmaya devam edecek. GEFCO Türkiye Gümrük Müşavirliği firması, yeni gümrüklü alan ile hizmetlerini burada da sürdürecek.
GEFCO Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Sn. Serkan ÇELİK, GEFCO’nun en önemli önceliğinin müşterileri için değer yaratmak olduğunu belirtti. Müşterilerine karayolu, havayolu, denizyolu gibi nakliye hizmetlerinin yanı sıra depolama ve gümrük müşavirliği danışmanlığı da sunduklarını belirten Çelik; sundukları bu hizmetler sayesinde şirketin temel ticari faaliyetlerine odaklanmasını sağladıklarını belirtti.
 

Yorumlar (0)
banner92
17
açık