banner91

banner115

banner92

Krone Tire Belediyesi’ne dorse hediye etti

2012 yılı sonundan beri Tire' deki fabrikasında Türkiye ve dış pazarlarda treyler üretimi gerçekleştiren Krone Trailer İnternational Tic. Ltd. Şti. Tire Belediyesi'ne şartsız dorse hediye etti.

banner114
LOJİSTİK 28.11.2020, 13:54 Erkan YILMAZ
Krone Tire Belediyesi’ne dorse hediye etti
banner100

Krone Türkiye CEO'su Rıza Akgün, Üretim Müdürü Alper Evcimen ve Satış Koordinasyon Müdürü Tolga Erdinç Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran'a dorseyi teslim ederek çalışmalarında başarılar diledi.

banner97

Krone Tire Fabrikası yetkililerine yaptıkları jest karşısında teşekkür eden ve tüm Tireliler adına teşekkür çiçeği takdim eden Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran "İlçemiz Organize Sanayi Bölgesi’ndeki göz bebeği kuruluşlardan biri olan ve yüzlerce Tireli işçi çalıştıran Krone Tire Fabrikasının kıymetli yetkililerine şahsım ve ilçem adına teşekkür ediyorum. Hediye edilen dorse belediyemizin ihtiyacı olan malzemelerin taşınmasında bizlere büyük kolaylık sağlayacak. Dorse bizler için elzem bir ihtiyaçtı. Yıllık 10 bin adetlik üretim kapasitesiyle hem Türkiye iç pazarına hem de dünyaya treyler satışı yapan Krone Trailer İnternational Tic. Ltd. Şti.'ye çalışmalarında başarılar diliyorum "dedi.

Yorumlar (0)
banner92
banner116
15
açık