banner92

Mertsan Motorlu Araçlar’dan Logitrans Lojistik’e 10 DAF XF 480 çekici

banner113

Rusya, Avrupa ve Kazakistan başta olmak üzere Baltık ve B.D.T. ülkeleri ile Asya ve Doğu Avrupa'yı içine alan lojistik firması Logitrans, filosunu Mertsan Motorlu Araçlar AŞ’den aldığı 30 araçlık siparişi ile genişletirken, ilk 10 aracını yapılan tören ile teslim aldı.

LOJİSTİK 05.11.2020, 16:25 06.11.2020, 08:42 Erkan YILMAZ
Mertsan Motorlu Araçlar’dan Logitrans Lojistik’e 10 DAF XF 480 çekici
banner100

Temelleri 1990'lı yıllarda atılan Logitrans, filosuna dahil ettiği DAF XF 480 SC model araçları özellikle verimliliği, etkin performansı, dayanıklılığı ve 3 yıl Full Garantili Altın Paketi sebebiyle tercih etti. Tuzla’da Logitrans Lojistik AŞ garajında gerçekleşen törenine, Logitrans Lojistik AŞ'den Operasyon Direktörü Gökhan Yurtyapan, Filo Yöneticisi Arif İnal, Finans Yöneticisi Metin Çifçi, Finans Uzmanı Gökhan Sünel ve Mertsan Motorlu Araçlar AŞ’den Genel Müdür Yardımcısı Tayfun Karahasan, Bölge Müdürü Alper Ata ve Yedek Parça Müdürü Bülent Kistelli katıldı.

banner97

Uluslararası taşımacılıkta güvenli ve hızlı taşımanın öneminin Logitrans için ilk sırada olduğunu belirten Filo Yöneticisi Arif İnal, uzun soluklu bir iş birliğinin de Mertsan ile yapılmış olmasından memnun olduğunu dile getirdi. Avrupa, BDT Ülkeleri, Rusya ve sürekli genişleyen teslimat alanlarıyla, yeni araçlarını müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere bu hafta içinde yola çıkacağını belirten Operasyon Yöneticisi Gökhan Yurtyapan ise, özellikle yakıt tasarrufu, güvenli yol tutuş ve satış sonrası hizmetlerin lojistik çözümler sunan firmalar için büyük önem taşıdığını, DAF araçların satın alınmasında bu hususların etkili rol oynadığını belirtti ve iş birlikçi yaklaşımından dolayı Mertsan Motorlu Araçlar AŞ’ye teşekkürlerini sundu.

Yorumlar (0)
banner92
13
açık