banner92
banner69

OMSAN Lojistik, İş Ortaklarını Ödüllendirdi

Omsan Lojistik, 6 Mart 2014 tarihinde düzenlediği bir törenle iş ortaklarını ödüllendirdi. İstanbul Marriott Hotel Asia’da gerçekleştirilen ödül töreni ile Omsan, başarısının ardında önemli bir yer tutan iş ortaklarına teşekkür etti.

banner114
LOJİSTİK 07.03.2014, 12:36 07.03.2014, 12:39 Taşıma Dünyası
OMSAN Lojistik, İş Ortaklarını Ödüllendirdi
banner100
Omsan Lojistik, 6 Mart 2014 tarihinde, İstanbul Marriott Hotel Asia’da gerçekleştirdiği törenle tedarikçilerini ödüllendirdi. Tören, OMSAN’ın tedarikçilerini hizmetlerinden ötürü ödüllendirmek ve kendilerine teşekkür etmek amacıyla düzenlendi.

Törene, ödüle layık görülen 13 firma katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Omsan Lojistik Genel Müdürü Osman Küçükertan, sektöründe lider konumu ile birçok başarılara ve ilklere imza atarak bugün 36 yaşına ulaşmış olan Omsan’ın arkasında hayli güçlü bir çalışan kadrosu olduğunu söyledi. İş ortaklarının bu güçlü çalışan kadrosunun çok önemli bir halkasını oluşturduğunu belirten Küçükertan, Omsan’ın başarısında çok önemli bir rol oynayan iş ortaklarını ödüllendirmekten büyük mutluluk duyduğunu sözlerine ekledi. 

Daha sonra konuşma yapan Omsan Lojistik Genel Müdür Yardımcısı Ergun Arıburnu ise, iş ortakları ile karşılıklı kazanç ve gelişim esasına dayalı ve uzun vadeli işbirlikleri kurmayı hedeflediklerini belirtti. Omsan’ın başarısının çalışanların ve iş ortaklarının birlikte ortaya koyduğu benzersiz bir ekip ruhunun ürünü olduğunu belirten Arıburnu, iş ortakları ile bu ruhu gerçek anlamda tesis ettiklerini vurguladı. 

Ergun Arıburnu’nun ardından konuşma yapan Satınalma ve Tedarikçi Geliştirme Müdürü Anı Dursun ise Türkiye’de ve dünyanın birçok noktasında faaliyet gösteren yaklaşık 1100 firmaya iş imkânı sağladıklarını, başarılarının ardında tedarikçilerinden aldıkları kaliteli hizmetin katkısının çok büyük olduğunu söyledi. Ödül alan tedarikçileri ile ilgili bilgi veren Dursun, tedarikçilerini net ve şeffaf bir şekilde belirlenmiş kriterlere göre değerlendiren ve onları teşvik eden bir lojistik şirketi olmaktan gurur duyduklarını sözlerine ekledi. 

Ödüllendirilen kuruluşlar

Akbank İstanbul Kurumsal Şube Müdürlüğü, Akbayrak Nakliyat, Ankar Dış Ticaret Uluslararası Lojistik,  ASF Otomotiv, Bozkuşlar İnşaat,  Hempel Coatings, İlkan İnşaat Hafriyat, Kale Air Wiking,  Keskin Ticaret Trafik Müşavirlik Hizmetleri, Megatrans Uluslararası Deniz Nakliyat, Softeal Elektronik ve Bilişim Hizmetleri Danışmanlık, Turkish Cargo ve Türkmen Nakliyat

Yorumlar (0)
banner92
banner117
24
az bulutlu
banner46