banner92

Şekercan Lojistik Continental tercihinden memnun

banner113

100’e yakın filosuyla yılda ortalama 7 milyon 200 bin km yol yapan Şekercan Lojistik soğuk zincir, gıda, ilaç ve dondurulmuş ürünler taşıyor. Şirket Müdürü Ercan Şeker, “Sürücülerimiz HDR2 ED lastiklerinin fren ve ıslak zemin performansından oldukça memnun. Diğer lastiklere göre daha kararlı yol tutuşu sağladığını ve sürüşlerinde konforu en üst seviyede yaşadıklarını bildiriyorlar. Continental HDR2 ED lastikleri, filo olarak tüm beklentilerimize en iyi şekilde yanıt veriyor” diyor.

LOJİSTİK 17.12.2020, 18:34 Erkan YILMAZ
Şekercan Lojistik Continental tercihinden memnun
banner100

Continental, ileri teknolojiyle tasarladığı HDR2 ED lastikleri ve ContiPressureCheck ile lojistik sektörüne zaman ve maliyet tasarrufu sunarken, kilometrelerce yol yapan araç sürücülerinin yolda güvende hissetmelerini sağlıyor. Filoların en büyük gider kalemlerini lastik bakımı maliyetleri ve lastik kayıpları oluşturuyor. 100’e yakın filosuyla yılda ortalama 7 milyon 200 bin km yol yapan Şekercan Lojistik, Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarının soğuk zincir, gıda, ilaç ve dondurulmuş ürünlerini Continental’in ileri teknoloji lastiklerinin yol arkadaşlığı ile tam zamanında teslim ediyor.

Sürücülerimiz Continental HDR2 ED lastiklerden memnun

Filolarındaki araçlarında kullandıkları lastik ömrünün ve yol tutuşunun kendileri için çok önemli olduğunu söyleyen Şekercan Lojistik Müdürü Ercan Şeker, “Araçlarımızda kullandığımız lastiklerin uzun ömürlü olması, yakıt tasarrufu ve sürüş güvenliği sağlaması bizim için çok önemli. Sürücülerimiz HDR2 ED lastiklerinin fren ve ıslak zemin performansından oldukça memnun. Kullanmış olduğumuz diğer lastiklere göre daha kararlı yol tutuşu sağladığını ve sürüşlerinde konforu en üst seviyede yaşadıklarını bildiriyorlar. Continental HDR2 ED lastikleri, filo olarak tüm beklentilerimize en iyi şekilde yanıt veriyor. Sağladığı diğer hizmetlerle de zamandan tasarruf sağlıyor. Bu da işimizin aksamaması anlamında bize güç veriyor” diyor.

banner97
Lastiklerin ömrü uzadı ve yakıttan tasarruf ediyoruz

Continental’in lastik basınç kontrol sistemi ContiPressureCheck’in işlerini geliştirmede ve maliyetleri azaltmada kendilerine büyük fayda sağladığını söyleyen Ercan Şeker şöyle devam ediyor: “ContiPressureCheck ile lastiklerimiz her zaman doğru ve stabil basınçta olduğu içinhem lastiklerimizin ömürleri uzadı hem de yakıttan tasarruf ediyoruz. Şekercan Lojistik olarak bu sistemin en önemli özelliğinin lastiğin ani hava kayıplarında sürücüyü uyararak erken müdahale şansı tanıması olduğunu söyleyebiliriz. Sürücülerimiz bize yaptıkları geribildirimlerde lastik sıcaklık ve havalarını sürekli aracı durdurup kontrol etmek yerine ekranda görmenin rahat hissettirdiğini söylüyorlar. Sistemin gerekli durumlarda kendilerini uyarmasından oldukça memnunlar, yoldazaman kaybı yaşamadan, güvenle ilerliyorlar.Lojistik sektörünün en büyük gideri olan lastik kayıplarından bu sistem sayesinde kurtulduk. Continental sunmuş olduğu hizmet ve çözümlerle işimizi geliştirmemize büyük katkı sağladı.”

Verimliliği arttırıyoruz, maliyetleri azaltıyoruz”

ContiPressureCheckile filoların yanında yer aldıklarını söyleyen Continental Türkiye Ticari Operasyonlar Direktörü Egemen Atış ise şunları söyledi: “Dünyanın en büyük uluslararası lastik ve orijinal ekipman tedarikçisi Continental olarak ileri teknoloji ürünlerimizle müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine yanıt veriyoruz. Lastiklerimiz farklı araçlar, iklimler, yol koşulları, müşteri ve sürücülerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirildi. Geliştirdiğimiz teknolojilerle lastik verimliliğinin artmasını ve güvenli sürüş deneyimini hedefliyoruz.’’

Yorumlar (1)
Zafer memiş 4 ay önce
Başarılarınızın Devamını Diliyorum, Şekercan ailesi
banner92
13
hafif yağmur