banner91

banner115

banner92

Türkiye’nin En Etkili Tedarik Zinciri Profesyonelleri Ödül Töreni 2 Aralık’ta

Slimstock ve Lojistik Derneği (LODER) ortaklığı ile bu yıl altıncısı düzenlenecek olan "Türkiye’nin En Etkili Tedarik Zinciri Profesyonelleri” 2 Aralık 2020 günü ödüllerine kavuşacak.

banner114
LOJİSTİK 26.11.2020, 14:34 26.11.2020, 14:37 Erkan YILMAZ
Türkiye’nin En Etkili Tedarik Zinciri Profesyonelleri Ödül Töreni 2 Aralık’ta
banner100

Pandemi dolayısıyla ilk kez online olarak düzenlenecek olan ödül törenine Türkiye ekonomisine yön veren büyük firmaların kurucuları ve üst düzey yöneticiler katılacak. Ödül töreni online platformda 14.00’da başlayacak. Sabancı Holding Enerji Grubu Başkanı Kıvanç Zaimler konuşmacı olarak yer alacak Liderlik ve Sürdürülebilirlik üzerine konuşma yapacak olan Sabancı Holding Enerji Grubu Başkanı Kıvanç Zaimlertecrübe ve bilgi birikimini iş dünyasının önemli isimleri ile paylaşacak.

Profesyoneller projeleriyle 4 dalda yarışacaklar

banner97
’’En Sürdürülebilir / Dirençli, En Teknolojik, En Yenilikçi ve En Etkin / Etkili olmak üzere 4 farklı dalda kazanan projeler 2 Aralık günü sunumlarını katılımcılara gerçekleştirecekler.

Ödül törenine herkes davetli

Etkinliğe katılmak isteyen tün Tedarik Zinciri profesyonelleriSlimstock’unsosyal medya hesaplarını ve SCP Club web sitesini takip ederek başvuru formlarını doldurarak, kendilerine iletilecek link üzerinden etkinliğe katılabilirler.

Tedarik Zincirinin önemini vurgulamaya devam edeceğiz

Pandemiye rağmen bu yıl da ödül törenini aynı heyecanla gerçekleştireceklerini söyleyen organizasyonun ev sahibi Slimstock Türkiye Genel Müdürü Songül Sezersözlerine şöyle devam etti: “2014 yılından beri düzenlemekte olduğumuz ödül töreni için Tedarik Zincirinin Oscar’ı diyebiliriz. Bu yola ilk çıktığımızda amacımız Türkiye’de Tedarik Zinciri kavramını yaygınlaştırmaktı. Geçen altı seneye baktığımızda ise her geçen sene artan talepler doğrultusunda amacımıza ulaştığımızı görüyoruz. Sadece ülkemiz değil tüm dünya maalesef çok zor zamanlardan geçiyor. Her sene keyifle, yüz yüze gerçekleştirdiğimiz ödül törenimizi gönül isterdi ki aynı şartlarda gerçekleştirelim ama pandemi sürecinde kimsenin sağlığını riske atamazdık. Bu sebeple yine aynı heyecanla ödül törenimizi online platformda gerçekleştirip, Tedarik Zinciri profesyonellerini bir araya getireceğiz. Her yıl bu uygulamayı sürdürerek Tedarik Zincirinin önemini vurgulamaya devam edeceğiz’’ dedi.

Yorumlar (0)
banner92
banner116
14
açık