banner92

Ukrayna Taşımacılık

Nakliyat alanında gerçekleştirdiğimiz tüm çalışmalarımızı profesyonel ekiplerimiz sayesinde yürütmekte ve kusursuz bir şekilde Ukrayna nakliye hizmeti sunmaktayız. Parsiyel, frigo ya da komple yüklerinizi Saygınlar Nakliyat firmamız aracılığı ile kısa sürede gönderebilirsiniz. Olabilecek minimum sürede vermiş olduğunuz adrese dilediğiniz miktardaki eşyayı taşıyor ve sizi taşımacılık sorunundan kurtarıyoruz.

banner114
LOJİSTİK 18.12.2021, 18:38 18.12.2021, 18:45 Erkan YILMAZ
Ukrayna Taşımacılık

Müşteri odaklı çalışan firmamız her zaman özenli çalışmaları ile adından söz ettirmiş ve gerek müşteriler ile gerekse Ukrayna ile uzun süreli ilişkiler kurmuştur. Böylelikle firmamız Ukrayna nakliyat hususunda Saygınlar Nakliyat olarak öncü firmalardan biri olmayı başarmıştır. Ukrayna’ya göndermek istediğiniz yükleri yılların getirdiği tecrübe ile hızlı ve sorunsuz bir şekilde götüren firmamız kaliteden hiçbir şekilde ödün vermemiştir.

Ukrayna Frigo Nakliye

Ukrayna frigo nakliye hizmeti sunan firmamız uzman şoförleri ile birlikte Schengen vizesi alarak uygun koşullarda taşımacılık hizmeti vermektedir. Kurumumuzun prensipleri gereği soğuk gıdaların ve muhafaza edilmesi gereken diğer yüklerin ilk günkü tazeliğini koruyabilmesi için soğutmalı kasalar kullanmaktayız. Frigo yüklerin en kısa sürede teslimatının gerçekleşmesi bakımından düzenli olarak araç filomuzu ve dorselerimizi yenilemekteyiz. Uzman ekibimiz ile birlikte Ukrayna Kiev merkezi dahil olmak üzere ülkenin tüm semtlerine frigo taşımacılığı sunmaktayız.

Saygınlar Nakliyat Frigo Taşımacılıkta Farkı

Saygınlar Nakliyat olarak Ukrayna frigo taşımacılıkta diğer şirketlere karşı birtakım farklar barındırıyoruz. Firmamız;

CMR sigortası ile nakliye hizmeti sunmaktadır.

Şoförlerimiz deneyimlidir ve zamanında teslimata önem verir.

Araçlarımız düzenli olarak bakıma tabii tutulur.

Araç yol bilgileri, tarafınıza mail olarak bildirilir.

Hasarsız teslimat için elemanlarımız tüm tedbirleri almaktadır.

Disiplinli çalışma prensibimiz takipleriniz rutin olarak yapılmaktadır

Ukrayna Parsiyel Nakliyat

Karayolu nakliyat çalışmaları hız kesmeden devam etmekte ve Saygınlar Nakliyat firmamız tarafından en iyi şekilde parsiyel taşımacılık hizmeti verilmektedir. Türkiye Ukrayna arasında kapsamlı taşımacılık hizmeti veren firmamız haftanın belli günlerinde ülkemizden düzenli olarak çıkış yaparak parça eşyalarınızı kusursuz bir şekilde adrese teslim etmektedir.

Türkiye’de yer alan depolarımızda parça eşyaların toplanmasının ardından gümrük işlemleri halledilmekte ve vakit kaybetmeden yola çıkılmaktadır. Ağırlığı ve boyutu itibari ile araçlara yüklenmesi müsait her türlü eşyayı dorselerin içine itinayla yerleştirdikten sonra uzman şoförlerimiz eşliğinde adrese gidilmektedir. Ukrayna parsiyel nakliye hizmetlerimiz Türk ve yabancı plakalarımız eşliğinde eksiksiz belgeler ile birlikte siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Ukrayna Nakliye hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın:

https://www.karayolunakliyat.com/ukrayna-nakliye/

ADVERTORİAL

Yorumlar (0)
banner92
banner116
banner117
25
açık