banner69

Didim Şoförler Odası Egemed ile protokol imzaladı

Didim Şoförler ve Otomobilciler Odası ile Egemed Hastaneleri arasında imzalanan protokol kapsamında oda üyeleri ile birinci derece yakınlarına, hastanenin sunduğu hizmetlerden %25 oranında indirim uygulanacak.

banner114
MESLEK KRL 08.05.2020, 18:16 08.05.2020, 18:23 Taşıma Dünyası
Didim Şoförler Odası Egemed ile protokol imzaladı

Didim Şoförler ve Otomobilciler Odası, sağlık alanında son teknolojik cihazlarla hizmet veren Egemed Hastaneleri ile oda üyeleri ve personeller için indirim protokolü imzaladı. Didim Şoförler ve Otomobilciler Odası makamında gerçekleşen imza törenine Didim Şoförler Odası Başkanı Savaş Cengiz, Oda Yönetim Kurulu üyesi Demir Tunç ile Egemed Hastaneleri Hasta Hizmetleri Müdürü Hakan Andaç katıldı.

Yüzde 25 indirim imkanı 

Protokol kapsamında bilgiler veren Egemed Hastaneleri Hasta Hizmetleri Müdürü Hakan Andaç, kurumlara yönelik yaptıkları protokoller kapsamında Didim Şoförler ve Otomobilciler Odası ile protokol gerçekleştirmekten duyduğu memnuniyeti belirterek, “Şoförler Odası üyeleri ile birinci derece yakınları ve oda personeline hastane muayene ile ayakta ve yatarak tedavilerde SGK fark ücretlerinden %25 oranında, check-up’larda da %10 oranında indirim uygulanacak. Ayrıca acil haller nedeniyle sunulan sağlık hizmetleri, yoğun bakım hizmetleri, yanık tedavisi hizmetleri, yeni doğana verilen sağlık hizmetleri, doğumsal anomaliler için yapılan cerrahi işlemlerine yönelik sağlık hizmetleri, diyaliz tedavileri ve kardiyovasküler cerrahi işlemleri gibi hizmetlerden ilave ücret alınmayacak. Doğum, sünnet, alerji testleri, diş hastalıkları ve tedavisi, ESWT ve SGK ödemesi olmayan hizmetler gibi istisnai haller için ise indirim uygulanmayacak. Bu protokolden Didim Şoförler Odası üyeleri ile birinci derece yakınları ve oda personeli faydalanacak. Protokolün hazırlanması ve hayata geçirilmesinde emeği geçen oda başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum ve hayırlı olmasını diliyorum” dedi.Didim Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Savaş Cengiz de oda üyelerine sağlık anlamında destek olunması amacıyla Egemed Hastaneleri ile yaptıkları görüşmelerin olumlu sonuçlandığını ifade ederek, “Bu protokolden oda üyelerimizin yanı sıra birinci derecede yakınları da yararlanacak. Bu çerçevede oda üyelerimize birer kimlik kartı vereceğiz. Üyelerimiz bu kartla kendisi yada birinci derece yakınları hastaneye giderek tedavi olabilecekler. Bu protokolün odamıza ve üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.
 

Yorumlar (0)
banner116
28
açık
banner119