Anadolu Isuzu ödüllendirdi

Isuzu Urban halk otobüsleri ile motor kapağı dahi açılmadan 1 milyon kilometreden fazla yol kat eden Kocaelili sürücüler ödüllendirildi.

banner114
OTOMOTİV 11.06.2021, 16:01 Erkan YILMAZ
Anadolu Isuzu ödüllendirdi
banner100
banner101

Kocaeli S.S 5 No’lu Şehir içi Minibüsçüler ve Otobüsçüler Kooperatifi üyesi sürücüler, Anadolu Isuzu’nun Urban model araçlarıyla şehir içi trafik koşullarında çalışmasına rağmen,motor kapağı dahi açtırmadan 1 milyon km’yi aştı. S.S 5 No’lu Şehir içi Minibüsçüler ve Otobüsçüler Kooperatifi, 16 yılda 1 milyon km’yi aşan Isuzu araç sahibi üyeleri Ahmet Bilgin, Nuri Babaoğlu, Hasan Duymuş ve Emrah Gökçeciler’ eödül ve plaketlerini verdi.

Kocaeli Minibüsçüler ve Otobüsçüler Esnaf Odası’nda düzenlenen törende konuşan Anadolu IsuzuOtobüs Satış Müdürü Murat Küçük, müşteri odaklı iş anlayışı ile satış sonrası hizmette mükemmelliğe odaklandıklarını söyledi. Küçük, “Bizim için önemli olan aracı satmak değil, aracı sattıktan sonraki verdiğimiz hizmet. Motor kapağı açılmadan 1 milyon kilometreye ulaşan değerli araç sahiplerini kutluyoruz” dedi.

S.S 5 Nolu Kooperatif başkanı Niyazi Yağız 1 milyon kilometreyi aşmanın şehir içinde faaliyet gösteren bir araç için zor bir şey olduğunu vurgularken, Kocaeli Minibüs ve Otobüsçüler Esnaf Odası Başkanı Mustafa Kurt ise şöyle konuştu: “Araçları 16 yıldır kullanan arkadaşlar motor kapağı açılmadan araçları ile 1 milyon kilometreye ulaştılar Ulaşılması zor bir rakam. Ödülleri alan arkadaşlarımızı ve Anadolu Isuzu’yu kutluyorum.”

Yorumlar (0)
banner117
20
açık