banner91

banner92

Ayyıldız Grup, 30 adet Volvo Trucks FM500 aldı

İnşaat sektörünün birçok alanında hizmet veren, aynı zamanda akaryakıt istasyonları da olan ve 1997 yılında Adana merkezli olarak kurulan Ayyıldız Grup tercihini; gücü, dayanıklılığı ve verimliliği ile öne çıkan Volvo Trucks markasından yana kullandı. Firma, ilk Volvo Trucks siparişinde 30 adet Volvo FM500 tercih etti.

PİYASA 14.01.2021, 13:56 14.01.2021, 14:02 Erkan YILMAZ
Ayyıldız Grup, 30 adet Volvo Trucks FM500 aldı

Türkiye distribütörlüğünü Temsa İş Makinaları’nın yürüttüğü Volvo Trucks,30 yıldır müşterilerine hazır beton, taş ocağı, kum ocağı, yol taahhüt işleriyle inşaat sektörünün birçok alanında çözüm sunan Ayyıldız Grup’a 30 adet Volvo FM500 teslimatı gerçekleştirdi.

Çözüm odaklı yaklaşım firmanın tercihinde etkili oldu

1915 Çanakkale Köprüsü otoyol yapımı çalışmalarını da devam ettiren Ayyıldız Grup’un, 6 farklı noktadaki hazır beton santrali, 3 adet taş ocağı,2 adet kum ocağı ve akaryakıt istasyonları da bulunuyor. Şirket, 280 araçlık geniş filosuna ilk kez dahil ettiği ve ağırlıklı otoyol hafriyat işlerinde kullanacağı Volvo FM500 kamyonları sağlamlığı, yakıt tasarrufu ve gücü sebebiyle tercih etti.Volvo Trucks’ın sunduğu çözüm odaklı hizmet yaklaşımı da firmanın tercihinde etkili oldu.

Teslimat, firma ortakları Ali Ayyıldız ve Gökhan Ayyıldız ile Volvo Trucks Ülke Müdürü Utku Uzun ve Volvo Trucks Saha Satış Müdürü Ufuk Ulus’un katılımıyla gerçekleşti.

Verimli çalışan, maliyet avantajı sunan bir marka arıyorduk

Bu alımla birlikte, filolarında ilk kez Volvo Trucks markasını tercih ettiklerini belirten Ayyıldız Grup ortaklarından Ali Ayyıldız: “Yüksek performans ve verimlilikle çalışan, maliyet açısından da bize avantaj sunan bir marka arayışı içindeydik. Volvo Trucks’ın sağlamlığıyla birçok büyük projede kendini kanıtlamış olduğunu biliyoruz. Üretkenliği artıran, yakıt tasarrufu sağlayan ve yüksek güvenlik özellikleri sebebiyle Volvo Trucks markasıyla çalışmak tercihimizde etkili oldu” dedi.

Yorumlar (0)
banner92
13
parçalı az bulutlu