banner91

banner115

banner92

Flay Lojistik 15 adet Volvo FH500 Turbo Compound kamyon aldı

Havayolu, demiryolu ve denizyolu taşımacılığının yanı sıra geniş ve donanımlı filosuyla 3 kıtada parsiyel ve komple araç taşımacılığı hizmetleri sunan Flay Lojistik, filosunu 15 adet Volvo FH500 Turbo Compoun dile genişletti. Tasarruflu uzun yol motoru ile öne çıkan Volvo FH500 Turbo Compound kamyonlarla birlikte,firmanın filosunda toplam 45 adet Volvo Trucks yer alıyor.

banner114
PİYASA 20.11.2020, 15:10 Erkan YILMAZ
Flay Lojistik 15 adet Volvo FH500 Turbo Compound kamyon aldı
banner100

Türkiye distribütörlüğünü Temsa İş Makinaları’nın yaptığı, uzun yol taşımacılığının zorlu koşullarında, verimlilik ve performansıyla öne çıkan Volvo Trucks, havayolu, demiryolu ve denizyolu taşımacılığının yanı sıra geniş ve donanımlı filosuyla 3 kıtada parsiyel ve komple araç taşımacılığı hizmetleri sunan Flay Lojistik’e 15 adet Volvo FH500 TurboCompoundteslimatı gerçekleştirdi.

Flay Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Celal Aktaş 15 adet Volvo FH500 TurboCompoundalımını VFS Finansman A.Ş. (Volvo Finans) desteğiyle gerçekleştirdiklerini belirterek şunları söyledi: “Türkiye’den AB ülkelerine frigo taşımacılığına ek olarak ilaç, sebze, çiçek ve dondurulmuş gıda taşımacılığı gerçekleştiriyoruz. Uzun yolda tedarik zincirinin önemi her geçen gün artıyor.Gerek satış, gerek finans, gerekse de satış sonrası hizmetlerde uyum içindeki çalışmalarımızdan ötürü Volvo Trucks hep birinci tercihimiz olmuştur.Aynı zamanda, araçların sağladığı yakıt ekonomisi sebebiyle filomuzu yine Volvo Trucksmarkasıyla genişletmeyi tercih ettik.”

Sürüş kolaylığının yanı sıra, yüksek güvenliği de beraberinde sunan Volvo FH500 Turbo Compound, 2810 Nmtork sayesinde sağladığı yakıt tasarrufuyla ön plana çıkıyor. Mazottan yaklaşık yüzde 4, AdBlue’dan ise yüzde 40 civarında tasarruf sağlayan Volvo FH500 Turbo Compound, uzun yolda şoförü yormayan konforlu kabine sahip.Yağmur silecek sensörü, elektronik kontrollü yük göstergesi, havalı ön ve arka kabin süspansiyonu gibi donanımlara sahip model firmaların tercihinde öne çıkıyor.

banner97

Yorumlar (0)
banner92
banner116
15
açık