banner92
banner69

IVECO’dan Hüner’e 40 adet S-WAY çekici teslimatı

IVECO’nun İstanbul yetkili satıcılarından İstanbul Fiat Otomotiv satışını gerçekleştirdiği 40 adet S-WAY AS440S51 T/P çekicileri Hüner Uluslararası Taşımacılık firmasına teslim etti.

banner114
PİYASA 25.05.2021, 14:09 25.05.2021, 15:04 Erkan YILMAZ
IVECO’dan Hüner’e 40 adet S-WAY çekici teslimatı
banner100

Hüner Uluslararası Taşımacılık şirketinin Hadımköy merkez ofisinde gerçekleşen teslimat törenine Hüner Uluslar arası Taşımacılık Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Hüner, Yönetim Kurulu Üyesi Arda Hüner. IVECO Genel Müdürü Hakkı Işınak, Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Tansu Giz, IVECO Hafif Orta Vasıta Satış Müdürü Erkan Erşin, Ağır Vasıta Bölge Satış Müdürü Yusuf Pekel, Istanbul Fiat Yönetim Kurulu Başkanı Cem Arı, Genel Müdür Hikmet Yılgör, İstanbul Fiat Ağır Vasıta Satış Müdürü Alper Akbay, satış temsilcileri Eray Üstün, Ersel Ersöz katıldı.

IVECO Türkiye Genel Müdürü Hakkı Işınak ,”Hüner aynı zamanda önemli bir iş ortağımız, daha önce teslim ettiğimiz ürünlerden ve satış sonrası hizmetlerimizden memnun olmaları çok sevindirici, bu yatırımın Hüner ailesine hayırlı olması diliyorum” dedi.

Türkiye’de yüzde 100 yerli sermayeli en büyük uluslararası taşımacılık firması oldukları olduklarını ifade eden Hüner Uluslararası Taşımacılık Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Hüner, filolarında 50 adet IVECO çekici bulunduğunu ve bu araçlardan memnun oldukları için tekrar tercihlerini IVECO S-WAY’den yana kullandıklarını ifade etti.

İstanbul Fiat Yönetim Kurulu Başkanı Cem Arı ise yaptığı konuşmada “Bu teslimat Hüner ile ilişkimizde önemli bir adım, kendilerine satış sonrasında da en iyi hizmeti vereceğiz” dedi.

Törende IVECO Genel Müdürü Hakkı Işınak, Hüner Uluslararası Taşımacılık İbrahim Hüner’e günün anısına bir plaket takdim etti.

Yorumlar (0)
banner92
banner117
18
açık
banner46