banner92

Koçar Mermer’in tercihi KomatsuPC450

banner113

Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren Koçar Mermer, mermer ocaklarında kullanmak üzere Temsa İş Makinaları’ndanbir sene arayla ikinci Komatsu PC450 ekskavatörü makine parkına ekledi.

PİYASA 24.11.2020, 10:21 Erkan YILMAZ
Koçar Mermer’in tercihi KomatsuPC450
banner100
Komatsu’nun 1983 yılından beri Türkiye, Azerbeycan, Gürcistan distribütörlüğünü yürüten Temsa İş Makinaları, madencilik, mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren Koçar Mermer’e 1 adet KomatsuPC450 ekskavatör satışı gerçekleştirdi. Mermer ocaklarında faaliyet gösterecek Komatsu PC450 ile Koçar Mermer’in filosundaki toplam Komatsu PC450 sayısı dörde yükseldi.

banner97

Koçar Mermer’in tercih ettiği Komatsu PC450 ekskavatör, bütün Komatsu modellerinde olduğu gibi gücü, sağlamlığı ve dayanıklılığı ile öne çıkıyor.İnşaattan madene geniş bir kullanım alanı bulunan model, en zorlu koşullarda yüksek performans ve verimlilikle çalışıyor. Komatsu’nun iş sahalarının ihtiyaçlarını göz önüne alarak Türkiye’ye özel donanımlarla sunduğuağır hizmet tipi bu model, sınıfındaki en büyük yürüyüş motoruna ve cer dişlisine sahip. Bom kaynağıçelik döküm olan Komatsu PC450’nin tam boy makara muhafazası ve çift flanşlı makarası bulunuyor.

Koçar MermerYnetim Kurulu Başkanı Muammer Koçar Temsa İş Makinaları çatısı altında ülkemizde hizmet veren Komatsu ile uzun soluklu iş birliklerine vurgu yaparak şunları söyledi: “Komatsu’nunkalitesinivesağlamlığınıbiliyor, markaya güveniyoruz. Zorlu çalışma koşulları olan mermer ocaklarımızdaKomatsu’nun dayanıklılığına güveniyoruz. Bu sayede işimizin sürekliliğini sağlayabiliyor, kesintisiz çalışabiliyoruz. Aldığımız satış sonrası hizmetler de yeni makine tercihimizde önemli rol oynuyor. Bu nedenle tercihimizi yine Komatsu’dan yana kullandık. Komatsu’ya ve Temsa İş Makinaları’na teşekkür ederiz,” dedi.
Yorumlar (0)
banner92
12
açık