banner92

Koluman Motorlu Araçlar'dan Isparta Petrol Turizm'e 8 adet Sprinter

Isparta Petrol Turizm, sipariş verdiği 30 adetlik Yeni Mercedes-Benz Sprinter Servis 15+1’in 8 adedini teslim aldı. Koluman Motorlu Araçlar'ın Samandıra’daki lokasyonunda düzenlenen teslimat töreninde, Isparta Petrol Turizm Türkiye Operasyonları Direktörü Onur Keskin’e araçları; Mercedes-Benz Hafif Ticari Araçlar Satış Müdürü Serdar Yaprak, Mercedes-Benz Hafif Ticari Araçlar Filo Satış Koordinatörü Coşkun Civan,Mercedes-Benz Otomotiv Hafif Ticari Araçlar İkinci El Satış Müdürü Faruk Özer, Koluman Motorlu Araçlar Ticari Araçlar Satış ve Pazarlama Direktörü  Ali Saltık, Koluman Motorlu Araçlar Hafif Ticari Araçlar Satış Mersin Şube Müdürü Altuğ Şakaklı ve Koluman Motorlu Araçlar Hafif Ticari Araçlar Satış İstanbul Şube Müdürü Ezgi Güçtekin teslim etti.

banner114
PİYASA 16.03.2022, 12:27 16.03.2022, 12:37 Erkan YILMAZ
Koluman Motorlu Araçlar'dan Isparta Petrol Turizm'e 8 adet Sprinter

Firma Isparta ve Antalya’da şehirlerarası yolcu taşımacılığı ve turizm taşımacılığında kullanmayı planladığı Sprinter ve Vito’ları teslim almaya başladı.  Isparta Petrol Turizm, siparişini verdiği 30 adet Mercedes-Benz Sprinter’ınilk 8 adedini teslim aldı.Toplamda 30 adet Sprinter ve 2 adet Vito siparişi veren ve faaliyetlerinde uzun yıllardır Mercedes-Benz markasını tercih eden Isparta Petrol Turizm, filosuna bu yeni araçları ekliyor.

Mercedes-Benz Hafif Ticari Araçlar Satış Müdürü Serdar Yaprak: “2 yılı aşkın süredir yaşadığımız pandemi sonrası, normalleşme sürecindeki turizm sektörüne olan yatırımlardan bir diğerini, bugün Isparta Petrol Turizm ile birlikte gerçekleştiriyoruz. Mercedes-Benz Hafif Ticari Araçlar alımı ileyolcu taşımacılığı alanındaki faaliyetlerini daha da güçlendiren Isparta Petrol Turizm’e,tercihlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Teslim ettiğimiz Sprinter ve Vito araçlarımızla Isparta ve Antalya bölgesindeki etkinliklerini arttıracaklarına inandığımız Isparta Petrol Turizm’e yeni araçlarının hayırlı olmasını diliyoruz.”

Isparta Petrol Turizm Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Baştok: “Kuruluşumuzun ilk döneminden günümüze, yolcularımızı konfor ve güvenliğini aralıksız üst düzeyde tutmaya çalışırken, işletmemizin verimli bir şekilde geleceğe adım atmasını amaçlıyoruz. Siparişlerini teslim almaya başladığımız Sprinter ve Vito araçlarla da, filomuzun farklı bir alanında daha Mercedes-Benz yıldızını tercih ettik. İşletme maliyetleri ve kalitesiyle beğenimizi kazanan araçlarımızdan toplam 32 adet sipariş ederek, Isparta ve Antalya bölgesindeki turizm faaliyetlerimizi arttırıyoruz. Bu yatırımızı gerçekleştirmemizde emeği olan tüm Mercedes-Benz Otomotiv ve Koluman Motorlu Araçlar çalışanlara teşekkür ediyor; yeni araçlarımızın öncelikle yolcularımıza hayırlı olmasını diliyoruz.”

Yorumlar (0)
banner92
banner116
banner117
28
açık