banner92

Logitrans Lojistik A.Ş filosuna 25 adet Tırsan Treyler ekledi.

banner113

Logitrans Lojistik A.Ş filosuna kattığı 25 adet Tırsan tenteli perdeli multi ride treyler ile filosundaki Tırsan treyler sayısı 150 oldu.

PİYASA 01.01.2021, 17:45 Erkan YILMAZ
Logitrans Lojistik A.Ş filosuna 25 adet Tırsan Treyler ekledi.
banner100

 Şirketin Tuzla’daki garajında yapılan teslimat törenine; Logitrans Lojistik A.Ş. Araç Bakım ve Garaj Sorumlusu Ali İncekaş ve Tırsan Treyler Satış Yöneticisi Recep Öndal Demirci katıldı.Logitrans Lojistik A.Ş filosuna kattığı 25 adet Tırsan tenteli perdeli multi ride treyler ile filosundaki Tırsan treyler sayısı 150 oldu. Şirketin Tuzla’daki garajında yapılan teslimat törenine; Logitrans Lojistik A.Ş. Araç Bakım ve Garaj Sorumlusu Ali İncekaş ve Tırsan Treyler Satış Yöneticisi Recep Öndal Demirci katıldı.

Tek tercihimiz Tırsan

Teslimat töreninde açıklamalarda bulunan Logitrans Lojistik A.Ş. Araç Bakım ve Garaj Sorumlusu Ali İncekaş, “Firma olarak kurulduğumuz günden bu yana yapmış olduğumuz treyler yatırımlarımızda yurt içi ve yurt dışı taşımacılık hizmetlerimiz için tek tercihimiz Tırsan ürünleri oldu. Tırsan, kaliteli araçları ve sahip olduğu geniş satış sonrası servislerinde uzman kadrosu ile vermiş olduğu çözüm odaklı ve hızlı hizmetleriyle her zaman yanımızda oldu” dedi.

banner97
Hizmet verilen ülkeler

Logitrans Lojistik’in Rusya ve Kazakistan başta olmak üzere Baltık, Bağımsız Devletler Topluluğu, Asya ve Doğu Avrupa'ya lojistik hizmeti verdiğini belirterek, karayolu, denizyolu, demiryolu, havayolu, parsı̇yel, özel proje ve fuar taşımacılığı, E-Ticaret ve tedarik zinciri çözümleri alanında da hizmet verdiklerini söyledi. İncekaş, İstanbul dışında Gürcistan’da Tiflis, Kazakistan’da ise Astana’da depolarının bulunduğunu belirtti.

Tırsan treyler operasyonlarda verimlilik sağlayacak

Tırsan Treyler Satış Yöneticisi Recep Öndal Demirci de , “Teslimatını yapmış olduğumuz Tırsan Perdeli Multi Ride araçları, 1.000 – 1.070 mm arasındaki 5. Teker yüksekliğine sahip farklı çekicilerde de kullanılabiliyor. Treylerin bu özelliği sayesinde iş ortaklarımız, operasyonlarında esneklik ve verimlilik sağlayacak. Ayrıca Tırsan, Türkiye’nin en geniş satış sonrası servislerinin sahibi olmasının yanı sıra, yurt dışında da 590 noktadan servis hizmetleri veriyor. Bu sayede Tırsan olarak Logitrans gibi geniş coğrafyalarda lojistik hizmeti veren müşterilerimizin, hem yurt içinde hem de yurt dışındaki ülkelere yapmış operasyonlarında geniş servis ağımız ve çözüm odaklı hizmetlerimizle de yanında oluyoruz” dedi.

Yorumlar (0)
banner92
13
az bulutlu