banner91

banner69

Mercedes-Benz, Concept EQT'nin 10 Mayıs’ta dünya lansmanı yapılıyor

Concept EQT,10 Mayıs 2021 tarihinde gerçekleştirilecek dijital dünya lansmanı ile tanıtılacak. Mercedes-Benz’in küçük hafif ticarisegmentindeki Yeni T-Serisi’ne dair detaylar,Concept EQT’nin lansmanında ortaya çıkacak.

banner114
PİYASA 20.04.2021, 17:09 Erkan YILMAZ
Mercedes-Benz, Concept EQT'nin 10 Mayıs’ta dünya lansmanı yapılıyor
banner95

Mercedes-Benz Hafif Ticari Araçlar, ConceptEQT’ninDünya Lansmanını10 Mayıs 2021 Pazartesi günü Türkiye saatiyle 12.00’de (11.00 CEST), Mercedes me medya platformunda online olarak gerçekleştirecek. Etkinlikte tanıtılacak olan bu konsept araç, küçük hafif ticarisegmentinde satışa sunulacakYeni T-Serisi’nin öncüsü olarak konumlanıyor. Mercedes-Benz’in “Önce Elektrik” stratejisine uygun olarak tasarlanan Concept EQTise tamamen elektrikli olacak.

Efsanevi profesyonel kaykaycıTonyHawk, farklı sosyal medya kanalları aracılığıylaConcept EQT hakkında detayları paylaşırken, Daimler Baş Tasarım Sorumlusu GordenWagener ve Mercedes-Benz Hafif Ticari Araçlar Başkanı MarcusBreitschwerdt, Concept EQT’nin öne çıkan özelliklerini ve küçük hafif ticarisegmentindeki elektrikli geleceğe dair merak edilenleri bu etkinlikte paylaşacak.

Concept EQT’nintüm detaylarının tanıtılacağı etkinlikhttps://media.mercedes-benz.com/concepteqtadresinden takip edilebilecek.

Etkinlikte tanıtılacak olan Concept EQT, yakında yollara çıkacak Yeni T-Serisi’nin elektrikli versiyonuna dair detayların ön gösterimi olacak. Mercedes-Benz Hafif Ticari Araçlar,yeni geliştirilen küçük hafif ticari modeliyle, V-Serisi’nde elde edilen deneyimi kompakt bir formata aktarıyor ve küçükhafif ticari segmentine yeni bir kalite düzeyi getiriyor. Concept EQT’nin geniş ve değişken iç mekanı, çekici tasarım ile Mercedes-Benz’in ayırt edici yüksek standartlardaki konfor ve güvenlik elemanlarını da sunuyor.

Concept EQT, küçük hafif ticarisegmentinde yeni bir bütünsel tasarım yaratıyor. Buaraç ile Mercedes-Benz Hafif Ticari Araçlar, müşterilerine sunduğu araç portföyünü genişletiyor.Concept EQT, ailelerin ve aktif sosyal kişilerin Mercedes-Benz dünyasına adım atmasını sağlayacak çekici bir giriş seviyesi modeliolarak konumlanacak.

Yorumlar (0)
banner116
22
parçalı bulutlu