banner92

Özkeleşler Uluslararası Nakliyat 6 adet Volvo Trucks FH500 kamyon aldı

banner113

24 yıl önce Mardin’de kurulup, bugün Avrupa, Ortadoğu ve Bağımsız Devletler topluluğu ülkelerine taşımacılık faaliyetlerini yürüten Özkeleşler Uluslararası Nakliyat araç filosunu 6 adet Volvo FH500 TC kamyon ile genişletti. Son 3 yıldır aktif olarak Volvo Trucks ile çalışan firmanın filosunun yarısı Volvo Trucks kamyonlardan oluşturuyor. Volvo FH500 TC’ler 2800 Nm torkuyla, güçlü performans ve yakıt verimliliği sunuyor; mazottan yaklaşık yüzde 4, AdBlue’dan ise yüzde 40 civarında tasarruf sağlıyor.

PİYASA 04.12.2020, 17:21 Erkan YILMAZ
Özkeleşler Uluslararası Nakliyat 6 adet Volvo Trucks FH500 kamyon aldı
banner100

Türkiye distribütörlüğünü Temsa İş Makinaları’nınyürüttüğü Volvo Trucks, uzun yol taşımacılığındaki performansı ve sürüş kolaylığı ile iş ortaklarının yanında olmaya devam ediyor. AB ülkelerine frigorifik taşıma ve Asya ülkelerine karayolu nakliye faaliyetlerini sürdüren ÖzkeleşlerUluslararası Nakliyat,filosunu 6 adet Volvo FH500 kamyon ile güçlendirdi.

banner97
Kaliteli ve güvenilir iş ortağına ihtiyacımız vardı

Özkeleşler Uluslararası Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Hakkı Keleş kaliteli hizmet felsefesini müşterilerine sunarken, alacakları ürün ve hizmetin önemininde altını çizerek şunları söyledi: “Özellikle Avrupa ülkeleriyle aktif çalışmaya başladıktan sonra, müşterilerimize hizmet sunarken bizi yolda bırakmayacak, kaliteli ve güvenilir bir iş ortağına ihtiyacımız vardı. Bizler de bu konuda en iyi olanı tercih ettik ve VolvoTrucks ile iş birliğine karar verdik. Yaklaşık 3 yıl önce çalışmaya başladığımız Volvo Trucks ekibine bizlere sağladıkları katkı ve destekleri için teşekkür ederiz.”

Sürüş kolaylığının yanı sıra, yüksek güvenliği de beraberinde sunan Volvo FH500 Turbo Compound, uzun yolda şoförü yormayan konforlu kabine sahip. Yağmur silecek sensörü, elektronik kontrollü yük göstergesi, park kliması gibi donanımlara sahip model firmaların tercihinde öne çıkıyor.

Yorumlar (0)
banner92
14
parçalı az bulutlu