banner91

banner69

Transaktaş Global Lojistik,Aksaray Kamyon Fabrikası’nda üretilen 300.000’inci kamyonu filosuna kattı

Türkiye iç pazarı için üretilen 300.000’inci araç,çekici ailesinin en donanımlı aracı Mercedes-Benz Actros1851 Plus oldu. Başta Avrupa ve Orta Doğu olmak üzere uluslararası nakliye alanında hizmet veren Mersin merkezli Transaktaş Global Lojistik, Mercedes-Benz Türk Aksaray Kamyon Fabrikası’nın ürettiği 300.000’inci kamyonu Actros1851 Plus’ı filosuna dahil etti. Taşımacılık faaliyetlerini 1995 yılından bu yana aralıksız olarak sürdüren Transaktaş Global Lojistik’in 70 araçlık filosunun tamamı Mercedes-Benz Actros 1851LS’den oluşuyor.

banner114
PİYASA 19.08.2021, 12:12 Erkan YILMAZ
Transaktaş Global Lojistik,Aksaray Kamyon Fabrikası’nda üretilen 300.000’inci kamyonu filosuna kattı
banner95

Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş kredi desteğiyle Mercedes-Benz Türk Bayii Koluman Tarsustarafından yapılan satışın ardından Mercedes-Benz Aksaray Kamyon Fabrikası’ndagerçekleştirilen teslimatta; Transaktaş Global Lojistik Kurucusu Ahmet Aktaş aracını, Mercedes-Benz Türk Kamyon Filo Satış Grup Müdürü Yusuf Adıgüzel ve Koluman Tarsus Kamyon Satış Müdürü Onur Kahyalar’danteslim aldı.

Mercedes-Benz Türk Kamyon Filo Satış Grup Müdürü Yusuf Adıgüzel, konu hakkında yaptığıaçıklamada, “Mercedes-Benz Türk olarak, önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da Türkiye kamyon pazarının en fazla tercih edilen markası olmaya devam ediyoruz. 2021 yılında bu başarımızı tekrarlamak hedefiyle faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.Transaktaş Global Lojistik’eAksaray Kamyon Fabrikası’nda üretilen 300.000’inci kamyon olan Actros1851 Plus’ı teslim etmekten dolayıçok mutluyuz. Bu özel kamyonumuzunTransaktaş Global Lojistik’e hayırlı olmasını diliyor, satışta emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Transaktaş Global Lojistik Kurucusu Ahmet Aktaş,teslimat sırasında yaptığı konuşmada; “Transaktaş Global Lojistik olarak 1995 yılından bu yanauluslararası frigo nakliyecilikalanında hizmet veriyoruz. Şirket politikamızın esasını yüksek kaliteli ve güvenli hizmet sağlayarak nakliye sektörünün standartlarını yükseltmek oluşturuyor. Bu bağlamda yüksek standartları, kalitesi, güvenliği, performansı, yakıt tasarrufu, düşük işletme maliyetleri ve satış sonrası hizmetleri kapsamında sunduğu yaygın servis ağı sebebiyleMercedes-BenzActors modellerini filomuza katmaya devam ediyoruz. Bu yıl filomuza 50 adet Actros modelini katmayı planlıyoruz. Şimdi ise Mercedes-Benz Türk’ün 1986’da kurulan Aksaray Kamyon Fabrikası’nda üretilen 300.000’inci kamyon olan Actros1851 Plus’ı filomuza dahil ettik. Bu özel kamyonun filomuza dâhil edilmesinde emeği geçen Mercedes-Benz Türk yetkililerine, Mercedes-Benz Türk Bayii Koluman Tarsus’a ve kredilendirilmesindeki destekleri için Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’e tüm şirketimiz adına çok teşekkür ederim.” şeklinde konuştu.

Mercedes-Benz Actros

Mercedes-Benz Türk Aksaray Kamyon Fabrikası’nda üretilen Actros çekici ailesi; yakıt ekonomisi, teknoloji, güvenlik ve konfor odaklı yapılan standart donanım değişiklikleri ile pazarda ön plana çıkıyor. Yapılan değişiklikler sonucu araçların motor güçleri ve performansları artırılırken; sahip oldukları Aktif Fren Asistanı 5, LED Gündüz Sürüş Farı ve Elektronik Park Freni tüm Actros çekici ailesinde standart olarak sunuluyor.

Actros’un üstün özellikleri ile donatılan Mercedes-Benz çekici ailesinin üyeleri Actros 1845 LS, 1848 LS, 1851 LS ve 1851 Plus; sürücü ve araç sahiplerine teknoloji, yakıt ekonomisi, güvenlik ve konfor konularında sundukları benzersiz özellikleriyle müşteri beklentilerine cevap vererek, Türkiye kamyon pazarındaki Mercedes-Benz markasının gücünü bir kez daha vurguluyor.

Yorumlar (0)
banner116
25
açık