banner91

banner69

Anadolu Isuzu’dan Transay’a 10 adet Isuzu Novo Lux

Personel taşımacılığının en önde gelen şirketleri arasında yer alan Transay Taşımacılık yeni araç yatırımlarıyla filosunu büyütmeye devam ediyor. Transay Taşımacılık 10 adet Isuzu Novo Lux aracı filosuna kattı. Transay Taşımacılık Yönetim Kurulu Başkanı Halim Aydın, bu yıla yönelik 100 adetlik bir yatırım planının bulunduğunu aktardı.

banner114
SERVİS TAŞIMA 01.06.2021, 15:17 01.06.2021, 15:29 Taşıma Dünyası
Anadolu Isuzu’dan Transay’a 10 adet Isuzu Novo Lux
banner95

Anadolu Isuzu Transay Taşımacılık A.Ş’ye 10 adet 29 kişilik Isuzu Novo Lüx teslimatı gerçekleştirdi. Araçlar Anadolu Isuzu Satış Direktörü Yusuf Teoman, Bölge Satış Yöneticileri Ferhat Sancaklı, Emin Günışık ve Anadolu Isuzu bayii Çavuşoğlu Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Kerim Civelek tarafından Transay Taşımacılık A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Halim Aydın ve Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Aydın’a teslim edildi.

Herkes üzerine düşen sorumlulukları yerine getirmeli

Düzenlenen törende açıklamalarda bulunan Transay Taşımacılık Yönetim Kurulu Başkanı Halim Aydın, pandeminin bütün sektörleri zor günler yaşattığını ancak alınan tedbirler ve aşılanma süreciyle birlikte salgın sürecinin kontrol altına alınacağına inandığını belirterek, “1 Haziran itibariyle yeni bir süreç başladı. Eğer bu noktada herkes üzerine düşen sorumlulukları yerine getirir ve tedbirlere uyarsa, aşılanma sürecide hızlanırsa salgın kontrol altına alınır ve önümüzdeki günleri çok daha rahat bir şekilde geçirebiliriz. Biz bu süreçte Transay Taşımacılık olarak üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirmek için çok titiz bir çalışma yaptık. Hem çalışanlarımızı hemde taşıdığımız personelin sağlığının korunması en önemli ve birinci önceliğimiz oldu. Araçlardaki hijyen ve temizlik sürecine çok dikkat ettik. Personelimiz kurallara yüzde 100 uyum gösterdi ve bu sayede bugüne kadarda bir sorun yaşamadık. Herkesin bu anlayış çerçevesinde hareket etmesi büyük önem taşıyor” dedi.

Tedarikçiler, “Transay Taşımacılık iyi ki var” diyorlar

Tedarikçilerin korunmasının sektörün ayakta kalması için çok önemli olduğunu sık sık dile getirdiğini belirten Halim Aydın, “Tedarikçiler olmazsa, sektör ayakta kalması mümkün olmaz. Transay Taşımacılık olarak tedarikçiyi korumaya ve onlara destek vermeye bu zorlu koşullara rağmen devam ettik. Bundan sonra da devam edeceğiz. Tedarikçiler Transay Taşımacılık iyi ki var demeye devam edecekler” dedi.

Novo Lüx araçların konforu ve teknolojik donanımı bizi memnun etti

“Tüm zorluklara rağmen filomuzu büyütmeye ve yeni iş ortaklıkları geliştirmeye devam ediyoruz. Bu yıla yönelik 100 adetlik bir yatırım planımızı oluşturmuştuk” açıklamasında bulunan Halim Aydın, “ Yatırımlarımız daha önce genelde daha küçük kapasiteli araçlar şeklinde olurken bu kez 29 koltuklu midibüs tarafında Anadolu Isuzu Novo Lüx araçları tercih ettik. Bu araçlar İzmir’de hizmet verecek. Sahip oldukları konfor ve teknolojik donanım bizleri memnun etti. İşletim sürecinden de memnun kalacağımıza inancımız tam. Biz yatırımlarımızı takas işlemi yapmadan ve kredi kullanmadan hayata geçiriyoruz. Bu yatırımda bu şekilde oldu. Anadolu Isuzu ile işbirliğimizin büyümesini bizde istiyoruz. Önümüzdeki süreçte yatırımlarımız daha da şekillenecek. İşbirliği iki tarafa da hayırlı olsun” dedi.

Transay Taşımacılık A.Ş’nin çözüm ortağı olmaktan mutluyuz

Düzenlenen törende açıklamalarda bulunan Anadolu Isuzu Satış Direktörü Yusuf Teoman,” 10 bini aşkın filosuyla personel taşımacılığı alanının en önde gelen şirketleri arasında yer alan Transay Taşımacılık A.Ş’ye Novo Lüx araçlarımızı teslim ediyor olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Pandeminin zorlu koşullarına rağmen kaliteli ve güvenli hizmet anlayışından ödün vermeden hizmet sürecini devam ettiren bir şirket. Transay Taşımacılık şirketinin çözüm ortağı olmaktan, araçlarımızın şirketin filosunda hizmet veriyor olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Transay Taşımacılık Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Halim Aydın’a tercihlerinden dolayı teşekkür ediyor, yeni araçların hayırlı, uğurlu olmasını ve bol kazanç getirmesini diliyoruz. İşbirliğimizin artarak devam edeceğine de inanıyoruz” dedi.

Düzenlenen teslimat sonrasında bir sürpriz doğum günü kutlaması da yapıldı. Araçların satışını gerçekleştiren bayi olan Çavuşoğlu Otomotiv’in Yönetim Kurulu Başkanı Kerim Civelek için hazırlanan pasta kesildi. 39 yaşına basan Kerim Civelek’in doğum günü kutlandı.

Yorumlar (0)
banner116
20
açık