banner91

banner115

banner92

Günde 60 servis aracı dezenfekte ediliyor

Öğrenci ve personel servisi araçları, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Kocaeli Uluslararası Fuar Merkezi alanında dezenfeksiyon ediliyor. Yürütülen dezenfeksiyon çalışmasında günde 60 servis aracı dezenfekte ediliyor.

banner114
SERVİS TAŞIMA 27.11.2020, 16:16 Erkan YILMAZ
Günde 60 servis aracı dezenfekte ediliyor
banner100
Tüm dünyada etkisini gösteren Covid-19 salgına karşı Kocaeli Büyükşehir Belediyesi çalışmalarına devam ediliyor. Bulaşma riskini en aza indirmek maksadıyla P plakalı servis araçları Büyükşehir Belediyesi tarafından dezenfeksiyon ediliyor.

Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle dezenfeksiyon çalışmalarını sürdüren Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, bu süreçte vatandaşlarında ihtiyaçlarını karşılıyor. Bu kapsamda yüz yüze eğitimin başlamasının ardından kullanılan okul servis araçları, kamu kurum ve kuruluşlarında görevli servis araçları ile fabrikalara işçi taşıyan servis araçlarıdezenfekte ediliyor. Böylelikle servis araçlarında buluşma riski minimuma indiriliyor.

banner97

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı’nca yürütülen dezenfeksiyon çalışması Kocaeli Uluslararası Fuar Merkezi alanında gerçekleştiriliyor. Alanında eğitimli uzman ekiplerce yapılan dezenfeksiyon çalışmaları modern ekipmanlar ve Sağlık Bakanlığı ruhsatlı, insan sağlığına zarar vermeyen biyosidal ürünler ile gerçekleştiriliyor.Dezenfeksiyon çalışmaları sırasında tüm tedbirler alınıyor. Dezenfeksiyon işlemini yapan ekipler özel ekipmanlarkullanıyor.
Kocaeli Büyükşehir BelediyesiSağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı’nca Kocaeli Uluslararası Fuar Merkezi’nde yürütülen dezenfeksiyon çalışmasında günde 60 servis aracı dezenfekte ediliyor.

Yorumlar (0)
banner92
banner116
14
açık