banner91

banner69

Hassoy Otomotiv’den Altur’a 4 Tourismo

Altur Mercedes Tourismo yatırımlarını sürdürüyor. Bu yıla yönelik 15 Tourismo yatırımı yapacak olan Altur Hassoy Otomotiv’den teslim aldığı 4 Tourismo ile bu yıl filosuna 9 Tourismo katmış oldu.

banner114
SERVİS TAŞIMA 01.06.2021, 19:28 01.06.2021, 19:39 Erkan YILMAZ
Hassoy Otomotiv’den Altur’a 4 Tourismo
banner95

Mercedes-Benz Türk bayii Hassoy Otomotiv 1 Haziran 2021 Salı günü Altur’a 4 Tourismo teslimatı daha yaptı. Mercedes-Benz Türk Hoşdere tesislerinde yapılan teslimata Altur operasyon yetkilisi Yusuf Yazıcı ve kaptanlar katıldı.

Araçların teslimatına yönelik Taşıma Dünyası’na açıklamalarda bulunan Hassoy Otomotiv Otobüs Satış Müdürü Cenk Soydan, Altur ile 2021 yılında çok önemli bir işbirliğine imza attıklarını belirterek, “ Altur ile bu yıl için işbirliği sürecimiz 15 adetlik Tourismo’dan oluşuyor. Altur’a bugün teslim ettiğimiz 4 Tourismo ile şu ana kadar 9 adet Tourismo teslim etmiş olduk. Kalan 6 Tourismo’yu önümüzdeki günlerde teslim edeceğiz. Altur ile gerçekleştirdiğimiz işbirliğinden çok memnunuz. Bu işbirliğinde takas da yok. Altur filosunu büyütme yoluna gitti. Altur filosuna katılan 4 Tourismo’nun hayırlı, uğurlu olmasını ve bol kazanç getirmesini diliyorum” dedi.

21 adetlik otobüs satışı

Hassoy Otomotiv olarak bu yıl için 58 adetlik bir otobüs satışı hedefleri bulunduğunu belirten Cenk Soydan, “Zorlu pandemi koşullarına rağmen 21 adetlik otobüs satışımız oldu. Yılın geri kalanında 58 adetlik hedefimize ulaşacağımızı düşünüyoruz. Özellikle pandeminin seyri de bunu belirleyecek. Ancak alınan tedbirlerle vaka sayıları düşüşe geçti. Aşılanma süreciyle birlikte özellikle şehirlerarası seyahatlere olan talep artacak. Özellikle yeni araçlarımızdaki 41 yenilik otobüsçülerin büyük beğenisi kazanıyor. İklimlendirme sistemiyle birlikte seyahatler çok daha güvenli ve sağlıklı hale geldi. Kademeli normalleşme sürecinde Haziran ayı da şehirlerarasında yüzde 50 kapasite ile devam edecek. Yaz sezonu otobüsçü için buruk başlıyor ama umuyoruz ki daha sonrasında daha güzel günlere ulaşırız. Özellikle 2021 sonunda ve 2022 yılında otobüs pazarının çok daha hareketli olacağını düşünüyoruz” dedi.

Yorumlar (0)
banner116
25
parçalı bulutlu