banner92

Otokar Servis Günleri 11 Eylül'de başlıyor

banner113

Otokar, 15 yaş altı ticari motorlu araç sahipleri için sonbahar servis kampanyası düzenledi. Otokar Servis Günleri hediyeler kazandırıyor.

BAKIM VE SERVİS 08.09.2017, 10:21 08.09.2017, 10:30 Taşıma Dünyası
Otokar Servis Günleri 11 Eylül'de başlıyor
11 Eylül'de başlayacak olan "Otokar Servis Günleri" kapsamında ticari araç sahipleri işçilik, periyodik bakım ve filtre parçalarında yüzde 20 indirim fırsatından yararlanacak. Türkiye genelindeki anlaşmalı 100’e yakınyetkili serviste geçerli olacak kampanya 11 Ekim'de sona erecek. Kampanya süresince periyodikbakım yaptıran araç sahiplerine yelek ve checkup hediye edilecek.

Otokar, satış sonrası hizmetleriyle de fark yaratıyor. Türkiye’nin öncü ticari araç üreticisi,düzenlediği “Otokar Servis Günleri” kampanyası ile ticari araç sahiplerinin yükünü hafifletecek.

Türkiye genelindeki yaygın servis ağıyla kullanıcısına satış sonrasında düşük bakım giderleri ve uygun parça maliyetiyle de her daim kazandıran Otokar,11 Eylül'de ticari motorlu araç sahipleri için servis kampanyasını başlatıyor. 15 yaş altı ticari motorlu araçlar için düzenlenen "Otokar Servis Günleri" kapsamında araç sahipleri işçilik, periyodik bakım ve filtre parçalarında yüzde 20 indirim fırsatından yararlanacak.Türkiye genelinde kampanyaya katılan 100’e yakınyetkili serviste gerçekleşecek "Otokar Servis Günleri" 11 Ekim’de sona erecek. Otokar’ın satış sonrası hizmetlerdeki mükemmeliyetçi yaklaşımı ile profesyonel servis elemanlarının görev aldığı servislerde kampanya süresince periyodikbakım yaptıran araç sahiplerine yelek ve check-up hediye edilecek.

50 yılı aşkın tecrübesi ile sektörde pek çok ilke imza atan Otokar’ın düzenlediği kampanya ile ilgili detaylı bilgilere 444 68 57 numaralı "Otokar Müşteri Hattı"ndan 7 gün 24 saat ulaşılabilecek. Aynı zamanda, kullanıcılar en yakın Otokar servisine www.otokar.com.tr adresinden de erişebilecek. 

Yorumlar (0)
banner92
banner116
banner117