banner92

Temsa İZTAD üyeleri ile 21 otobüslük anlaşma yaptı

Temsa, İzmir Toplu Taşımacılık ve Servis Hizmetleri Derneği (İZTAD) üyelerini Adana fabrikasında ağırladı.

banner114
TAŞITLAR 15.12.2014, 18:29 15.12.2014, 18:41 Taşıma Dünyası
Temsa İZTAD üyeleri ile 21 otobüslük anlaşma yaptı
banner100
İzmir merkezli hizmet veren turizm taşımacıları, İZTAD yönetimiyle birlikte Temsa’nın Adana fabrikasını ziyaret etti. Üretim tesisleri hakkında bilgiler alan İZTAD üyeleri ile 2015 yılına yönelik 21 adetlik ilk bağlantı da yapıldı. 

Geçtiğimiz hafta gerçekleşen ziyarete İZTAD Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Cirit, Yönetim Kurulu Üyeleri ile toplam 27 dernek üyesi katıldı. Konuklara Temsa Bölge Satış Yöneticileri İrfan Özsevim, Satış Sonrası Hizmetler’den İsmail Barlak, Pazarlama ekibinden Serkan Büken ve Mina Özer, Antoto Bayi’den Hikmet Göksoy, Mehmet Kırkagaç, Şakir Yılmaz eşlik etti. 

İzmirli taşımacılar TEMSA ile buluştu 

Bu yıl Adana üretim tesislerine ilk toplu ziyareti İzmir bölgesinden İZTAD üyelerinin gerçekleştirdiğini belirten Temsa Bölge Satış Yöneticisi İrfan Özsevim, “Temsa, midibüs alanında Ege bölgesinde de lider konumda. Burada araçlarımıza gösterdikleri ilgi ile bölgelerinde bizi lider marka haline getiren İzmir merkezli firmaları ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Müşterilerimizle kurduğumuz bağ sadece satış süreci ile bitmiyor. Onlara satış sonrası hizmet süreçlerinde de en iyi hizmeti sunmayı her zaman birinci önceliğimiz olarak belirledik. Antoto İzmir şubemiz iş ortağımız olarak gördüğümüz taşımacı dostlarımıza her türlü takas ve finansman imkanı sunarken, iki servisimiz de satış sonrası hizmetlerle yanlarında oluyor” dedi. 

2015’in ilk bağlantısı İZTAD üyeleri ile 

İZTAD üyeleri ile yaptıkları görüşmeler sonucunda 2015’in ilk bağlantısını da gerçekleştirdiklerini ifade eden İrfan Özsevim, “Bu yıl Prestij’de Ekim ayı itibariyle 1000 adedin üzerine çıkan bir performans elde edildi. Prestij aracımızı taşımacıların vazgeçilmez aracı haline getiren en önemli özelliği ise düşük yakıt tüketimi ile işletme maliyetlerinde sağladığı avantajlar. Aracımız konfor ve sessizliği ile taşımacı dostlarımızın işlerine de Prestij katıyor” diye konuştu. 

Kampanyalar sürecek 

Temsa Bölge Satış Yöneticisi İrfan Özsevim, 2014 yılında Ege bölgesinde taşımacılara yönelik düzenledikleri özel avantajlar sunan kampanyalara 2015’te de devam edeceklerini sözlerine ekledi.  

banner97
Temsa bizi dinliyor, başarılı oluyor 

27 üyeyle birlikte Temsa’nın fabrikasına ziyaret gerçekleştirdiklerini belirten İZTAD Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Cirit, “Temsa, bu yıl pazara sunduğu ürünlerle taşımacıların işletme maliyeti sağlayan araçlara yönelik taleplerini karşılıyor. Temsa, taşımacıların beklentilerini iyi ölçüyor ve onlarla sürekli bir diyalog halinde. 

Bu ziyaretimiz sırasında filolarımızda kullandığımız ve çok memnun kaldığımız araçların son derece modern teknolojiyle üretildiğini görmek ve bu araçların sadece Türkiye pazarına değil Avrupa’nın birçok ülkesine ihraç edildiğini öğrenmek bizi çok mutlu etti. 

Temsa ile 2015 yılına yönelik 21 adetlik bir araç alımı konusunda ilk bağlantımızı da yapmış olduk. 2015’in turizm ve servis taşımacısı açısından iyi gideceğini düşünüyoruz. Beklediğimiz gibi geçerse yeni yatırımlar yapmaya da hazırız” dedi. ■Yorumlar (0)
banner92
17
açık