banner91

banner115

banner92

EBOD yönetimi Serdar Gerilakan ile devam

Ege Bölgesi Otobüs İşletmecileri Derneği EBOD Genel Kurulu’nu gerçekleştirdi. 11 kişiden olan yeni yönetim kurulu belirlendi. EBOD Başkanlığına 3 yıllık süre için Serdar Gerilakan tekrar seçildi.

banner114
TOFED 28.08.2017, 10:53 30.08.2017, 00:35 Taşıma Dünyası
EBOD yönetimi Serdar Gerilakan ile devam
banner100
İZSOTAŞ’ta, EBOD Merkezi’nde 23 Ağustos Çarşamba günü gerçekleştirilen genel kurula TOFED Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Özcan, Örgütlenmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Musa Çaktır ve Genel Sekreter Mevlüt İlgin katıldı.  

Otobüsçünün sorununa çözüm 

EBOD Başkanı Serdar Gerilakan, sektörün yaşadığı sıkıntılara, sorunlara çözüm arayışlarını devam ettirdiğini belirtti. EBOD olarak, İzmir bürokrasisi ve iş çevre ile sağlıklı diyalogun oluşturulmasına büyük önem verdiklerini ifade eden Serdar Gerilakan, “İZOTAŞ’ta yaşadığımız sorunları kamu nezdinde dile getirmeye devam ettik. Dikkatleri yeniden İZOTAŞ’a çekmeyi başardık. Birlikte hareket etmenin önemini ve gücünü de gördük. Egeli otobüsçülerin daha etkin bir konuma gelmesi ve sektör içinde yerini alması için mücadeleye devam edeceğiz. Bize verdiğiniz destekler için de teşekkür ediyorum, yeni dönemin hem bizlere hem de sektörümüze hayırlı olmasını diliyorum” dedi. EBOD Başkanı Gerilakan, 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Kurban Bayramı’nda kutladıklarını belirterek, tüm sektörümüze bol kazançlı, kazasız, belasız bir bayram diliyorum” dedi. 


TOFED heyeti 

Divan Başkanlığını yapan TOFED Genel Sekreteri Mevlüt İlgin, TOFED’in yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgiler verdi. TOFED Örgütlenmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Musa Çaktır da, EBOD yönetimine başarılar dilediklerini belirterek, “TOFED olarak bölge derneklerimizin genel kurullarında ve etkinliklerinde yer alarak, onların sorunlarını da dinliyor ve çözüm arayışlarına katkılar sağlamak istiyoruz. TOFED olarak önümüzdeki süreçte bölgesel derneklerin oluşumunda katkılar sağlamaya devam edeceğiz” dedi. ■

banner97

Yeni EBOD Yönetim Kurulu: 
Serdar Gerilakan (Başkan), Remzi Şen, Doğan Aysel, Osman Ulusoy, Taner Sönmez, Ahmet Peköz, Tuğhan Alabalık, Ömer Efendi Yılmaz, Behman Yaşlak, Şeyhmus Peker, Çetin Kıranşal,

Yönetim Kurulu Yedek Üye Listesi: 
Necip Özdemir, Kazım Kalkır, Arif İltaş, Armanç Gerilakan, Bahadır Uyar

Denetim Kurulu Asil Üye Listesi:
Ömer Yılmaz, Abdülkadir Özkaya, Fahrettin Akgün,
Yedek Üye listesi: Şerif Top, Yılmaz Özkaçar. Olgun DizmanYorumlar (0)
banner92
banner116
19
açık