banner92
banner69

Altın Yunus Çeşme Resort & Thermal Otel 20 Nisan’da misafirleriyle yeniden buluşuyor

banner65

1974 yılında İzmir/Çeşme’de Türkiye’nin ilk birinci sınıf tatil köyü olarak hizmet vermeye başlayan ve turizm sektörünün öncülerinden olan Altın Yunus, Çeşme’yi her mevsim yaşamak, tertemiz bir havada, deniz ve doğa ile iç içe, kısa ve uzun dönem, konaklamak isteyen misafirlerine eşsiz bir tatil deneyimi sunmak için hazırlıklarını tamamladı. Altın Yunus, 20 Nisan’da misafirleriyle yeniden buluşuyor.

banner114
TURİZM 15.04.2022, 11:47 15.04.2022, 11:53 Erkan YILMAZ
Altın Yunus Çeşme Resort & Thermal Otel  20 Nisan’da misafirleriyle yeniden buluşuyor
banner100
banner95

Dört mevsim konaklamaya uygun olarak hizmet veren, sağlıklı ve güvenli tatilin adresi Altın Yunus Çeşme, 250 metre uzunluğundaki mavi bayraklı plajı, doğa yürüyüşü ve spora uygun açık alanları, açık - kapalı havuzları, termal ve talasso havuzları, fitness salonu, hamamı, saunası, kongre merkezi, benzersiz lezzetleri sunan restoranları, güler yüzlü hizmet anlayışıyla misafirlerine unutulmaz bir tatil keyfi sunmaya devam edecek.

Oda, oda kahvaltı ve yarım pansiyon konseptleriyle hizmet vermeye devam eden Altın Yunus Çeşme, misafirlerine sunduğu özel tatil seçenekleriyle bu sene de fark yaratacak. Değişen konaklama ve tatil anlayışına uygun olarak, denize sıfır, mutfaklı, uzun dönem konaklamaya uygun şekilde beyaz eşya ve mutfak malzemeleri ile donatılmış, 1+0 ve 1+1 olarak tasarlanan Altın Yunus Homes odalarında huzurlu ve uzun süreli tatil imkanı da sunulacak.

Yorumlar (0)
banner92
banner117
17
parçalı bulutlu