banner91

banner69

Thermo King AB emisyon mevzuatına tam uyumlu üniteleri müşterilerine sunuyor

Thermo King, Avrupa Birliği Parlamentosu tarafından yürürlüğe alınan yeni emisyon mevzuatına tam uyumlu ünitelerini müşterilerine sunuyor.

banner114
ÜSTYAPI 22.02.2021, 13:07 23.02.2021, 11:38 Erkan YILMAZ
Thermo King AB emisyon mevzuatına tam uyumlu üniteleri müşterilerine sunuyor
banner95
Thermo King, soğuk taşımacılık sektöründe yeni emisyon mevzuatının yükümlülüklerini tam olarak yerine getiren ilk markadır. Yakıt verimliliğini arttıran tasarım değişiklikleri sayesinde tüm kamyon ve treyler ürünlerini soğutma kapasitesi veya performansından ödün vermeden tam uyumlu hale getirmiştir. Bu sayede, Thermo King üniteleri ile Avrupa Birliği üye ülkelerine hizmet veren müşterilerinin, emisyon kanunlarına uyum sağlamış olduğundan emin oluyor. Diğer şirketler ürünlerini düzenli bakım ve ilave servis gerektirecek ek bileşenler ile donatırken Thermo King, sürdürülebilir bir tasarım çözümü bulunduğundan emin oldu. PIEK sertifikalı ekipmanlar sayesinde düşük emisyon bölgelerine de erişim imkanı sağlıyor.

Müşterilerinin endişelerini ortadan kaldırıyor

Thermo King, yeni yönetmelik gereği birçok ekipmanı kontrol etme ve gerektiğinde ek bakım yapma gibi zorlu süreçler hakkında endişesi olan müşterilerine güven veriyor. 2018'den beri kamyon ve treyler ünitelerini NRMM Stage V ile uyumlu üretiyor ve Stage V sertifikalı GreenTech ™ motorlara sahip olduğunun garantisini veriyor.

Yorumlar (0)
banner116
22
parçalı bulutlu