banner92
banner69

Continental’den taşımacılara yeni çözüm: ContiConnect 2.0

banner113

Premium lastik üreticisi ve teknoloji şirketi Continental, yeni ContiConnect 2.0 lastik yönetimi çözümü ile filolara sunduğu hizmeti genişletiyor.İhtiyaca göre tasarlanan araçlarla filo yönetimini verimli, pratik, sürdürülebilir ve geleceğe odaklı hale getiren çözüm, taşımacılık şirketlerine maliyet ve zamandan tasarruf sağlıyor. ContiConnect 2.0, erken lastik değişimini ve yol kenarında arızalanmaları da önleyerek filoların karbondioksit emisyonlarını azaltmasına da yardımcı oluyor.

Continental’den taşımacılara yeni çözüm: ContiConnect 2.0

Taşımacılık sektörü, günümüzde her zamankinden daha fazla maliyet baskısıyla karşı karşıya. Bu nedenle, lojistik şirketlerinin son derece rekabetçi bir pazarda başarılı olmaları, verimli bir filo yönetimine bağlı. Continental, yeni ContiConnect çözümü ile lojistik şirketlerinin filo yönetimini kolaylaştırırken, zaman ve maliyet anlamında da tasarruf imkânı sunuyor. Continental, lastik basıncı ve sıcaklık ölçümünü içeren standart paketin yanı sıra önümüzdeki dönemde diş derinliği ve lastiğin durumu gibi ek verileri de analiz eden bir Advanced paketi de filolarla buluşturacak.

banner97

Veriye dayalı teşhis

Continental EMEA Bölgesi Filo Çözümleri Müdürü Ralf Benack, “Mevcut müşterilerimizi yenilenen ContiConnect'e başarılı bir şekilde aktararak geleceğe odaklı lastik yönetiminin temellerini attık. Yeni geliştirdiğimiz On-Site App ile kullanıcılar ContiConnect 2.0'ı doğrudan akıllı telefonlarında kullanabiliyor. Drive App, On-Site App ve yeni web portalımız ile her türlü ihtiyaç ve kullanıcı için tam olarak doğru çözümü sunabiliyoruz” dedi.

Bakım çalışmalarını ve servis ziyaretlerini proaktif olarak planlayan taşımacılık şirketleri, filo verimliliğini artırırken maliyet ve zamandan da tasarruf sağlayacak. ContiConnect daha iyi lastik bakımı sağladığından, filolar yakıttan tasarruf ederek, CO2 emisyonlarını azaltabilecek.

Yorumlar (0)
banner92
banner116
banner117