banner91

banner92
banner69

Goodyear hafif ticari araçlar için yeni Cargo 2 lastiklerini sigortalıyor

Goodyear, EfficientGrip Cargo serisinin en yeni modeliyle hafif ticari araç ürün portföyünü genişletti. Goodyear, AXA Sigorta ve AXA Partners işbirliği ile sektörde bir ilke imza atarak hafif ticari araçlar için “Lastik Sigortası Hizmeti” de sunuyor.

Goodyear hafif ticari araçlar için yeni Cargo 2 lastiklerini sigortalıyor

Anlaşmalı Goodyear bayilerinden aynı anda 4 adet Goodyear EfficientGrip Cargo 2 deseni lastik satın alan Goodyear kullanıcıları, fatura tarihinden itibaren 30 gün içinde http://www.goodyearyanimda.com adresinden aktivasyon işlemini tamamlayarak üyeliğinin aktif olmasıyla, fatura tarihi itibarı ile 1 yıl süresince Goodyear Lastik Sigortası Hizmeti’nden faydalanma hakkı kazanıyor.

Yeni teknolojileri sayesinde, EfficientGrip Cargo 2, yüksek sıcaklıklara ve zorlu yol koşullarına daha dayanıklı ve sırt hamuru kopma yolunma ve ayrılmalara karşı önceki nesline kıyasla %38[1] daha güçlü. Reçine katkılı hamuru yola daha yüksek uyum sağlayarak ıslak zeminde EfficientGrip Cargo'ya kıyasla yüksek sürüş güvenliği ve %8 daha kısa fren mesafesi[2] sunuyor.

EfficientGrip Cargo 2'nin hızla büyüyen hafif ticari araç segmentindeki tüketicilerin ihtiyaçlarına yanıt veren yeni bir yaz lastiği olduğunu ifade eden Goodyear Tüketici Lastikleri İş birimi Direktörü Ertan San, "Avrupa pazarında en çok satan 10 hafif ticari aracın 8'inde orjinal ekipman olarak tercih edilen Goodyear lastikleri, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak adına çalışıyor. Bu yeni lastiğimiz, kapsamlı hafif ticari araç ürün grubumuza önemli bir ilave niteliğinde. EfficientGrip Cargo 2’yi geliştirirken Türkiye’de gerçek kullanıclar tarafından gerçekleştirilen ve 3 yıldan uzun süren testler bizim için en büyük referanstı. Yeni ürünlerimizi geliştirirken bayi ve son kullanıcılarımızın deneyimlerini dikkate almaya devam edeceğiz.” dedi.

Goodyear'ın hafif ticari araç ürün portföyündeki diğer ürünler arasında UltraGrip Cargo kış lastikleri ve Vector 4 Seasons Cargo 4 mevsim lastikleri mevcut.

Tümü elektrikli araçlara uygun olarak tasarlanan EfficientGrip Cargo 2 serisi, 14 inç ile 17 inç arası 23 üründen oluşan rekabetçi bir ürün gamına sahip olacak ve Ocak ayından itibaren Türkiye pazarında yer alacak.

Yorumlar (0)
banner92
banner116
banner117
10
parçalı bulutlu