banner69

6 Setra, 3 Travego, 3 Intouro teslimatı

Lider Siirt Seyahat 6 adet Setra S 516, Çorlu Travel 2 Travego 15 SHD ve Kaya Tur 3 Intouro, Sakarya VİB bir Travego 15 SHD filosuna kattı.

banner114
D1-ŞEHİRLERARASI 11.05.2018, 15:23 11.05.2018, 15:32 Taşıma Dünyası
6 Setra, 3 Travego, 3 Intouro teslimatı
Otobüs teslimatları yaklaşan sezon öncesinde hız kazanmaya devam ediyor. Mercedes-Benz Türk bayileri de 4 firmaya toplamda 12 adetlik bir otobüs satışı gerçekleştirdi.  

Lider Siirt 6 adet Setra S516 aldı 
Koluman Gaziantep tarafından Lider Siirt’e satışı gerçekleştirilen 6 adet Setra S516 RHD, Mehmet Reşit Demir’e teslim edildi. Setra otobüsleri Nisan ayında müşterilerin odak noktası olmayı sürdürdü. Yüksek teknolojilerle donanmış olan S516 modeli Lider Siirt yetkilileri tarafından çok beğenildi. Yolcularına mükemmel konforun yanı sıra üst düzey güvenlik sağlamak isteyen Lider Siirt yetkilileri tercihlerini Setra otobüslerinden yana kullandılar. Teslimat esnasında, Mercedes-Benz Türk ile Lider Siirt arasındaki işbirliğinin devam edeceği vurgulandı.


Çorlu Travel iki Travego 15 SHD aldı
Mengerler Ankara tarafından Çorlu Travel’e satışı gerçekleştirilen 2 adet Travego 15 SHD, Erdal Çakal’a teslim edildi. Çorlu Travel yetkilileri, filolarına katmış oldukları Travego otobüslerden dolayı duydukları gururu dile getirirken, Travego’ların sağladığı konforlu ulaşımın müşterilerini doğrudan etkilediğini de belirttiler. Bununla birlikte, Mercedes-Benz kalitesine duydukları güvenin ve bu işbirliğinin firmaya katmış olduğu gücün de altını çizdiler.


Kaya Tur 3 adet Intouro aldı
Mercedes-Benz Türk tarafından Kaya Tur’a 3 adet Mercedes-Benz Intouro satışı gerçekleştirildi. Teslimat sırasında Kaya Tur yetkilileri, Intouro’ların oldukça düşük yakıt sarfiyatına sahip olduğunu ve turizm segmenti için en doğru seçeneklerden biri olduğunu belirtti.


Sakarya VİB filosuna bir Travego daha!
Hassoy tarafından Sakarya VİB’e satışı gerçekleşen 1 adet Travego 15 SHD, Zikri Sargın’a teslim edildi. Sakarya VİB filosunu, yolcularına sağladığı yüksek konfor ve teknolojik donanımlarından dolayı Mercedes-Benz Travego otobüsleri ile güçlendirmeyi tercih ettiklerini dile getirdi. Teslimat esnasında yetkililer Travego’nun geniş iç hacmine ve güvenlik özelliklerine ayrıca vurgu yaptı. Sakarya VİB yetkilileri bu seneki Travego alımlarına devam edeceklerini de ifade ettiler.
Yorumlar (0)
banner116
30
açık
banner119