banner92

299 TL’ye Mercedes-Benz Vito Fırsatı

banner113

Enterprise Türkiye, Eylül ayına özel birbirinden avantajlı kiralama fırsatları sunuyor. Enterprise’da 8+1 kişilik yolcu kapasitesiyle geniş ve konforlu bir seyahate imkân tanıyan Mercedes-Benz Vito, sadece 299 TL’ye kiralanabiliyor.

D2-TURİZM 13.09.2019, 09:50 13.09.2019, 09:52 Taşıma Dünyası
299 TL’ye Mercedes-Benz Vito Fırsatı
banner100

Üstelik Mercedes – Benz Vito modellerinde Antalya Havalimanı,Trabzon, Bodrum ve Dalaman’dan teslim alarak İstanbul’daki Enterprise ofislerine teslim edenlerden tek yön ücreti de alınmıyor.Tek yön ücretsiz kampanyası Eylül ayı boyunca Antalya Havalimanı,Trabzon, Bodrum ve Dalaman’dan kiralanan diğer araçlarda da geçerli oluyor. Kampanyalar 30 Eylül tarihine kadar devam edecek.

Dünyanın en büyük araç kiralama şirketi Enterprise Rent-A-Car’ın Türkiye iştiraki Enterprise Türkiye, Eylül ayında araç kiralamak isteyenlere birbirinden avantajlı fırsatlar sunuyor. 30 Eylül’e kadar geçerli olacak kampanya kapsamında, 8+1 kişilik yolcu kapasitesiyle geniş ve konforlu bir seyahate imkan tanıyan Mercedes-Benz Vito yalnızca 299 TL’ye kiralanabiliyor. Bununla beraber, Mercedes-Benz Vito modeliniAntalya Havalimanı, Trabzon, Bodrum ve Dalaman’danteslim alarak İstanbul’daki Enterprise ofislerine teslim edenlerden tek yön ücreti de alınmıyor.

banner97
Eylül ayında İstanbul’a dönüşler ücretsiz

Tek yön ücretsiz kampanyası ay boyunca Antalya Havalimanı, Trabzon, Bodrum ve Dalaman’dan kiralanan diğer araçlarda da geçerli oluyor. Araçlarını söz konusu ofislerden teslim alan kullanıcıların, İstanbul’daki Enterprise ofislerine araçlar teslim edildiği takdirde tek yön ücretini Enterprise karşılıyor. Öte yandan Enterprise, yine Eylül ayına özel olarak dizel otomatik Hyundai Accent Blue modelinde ise sadece 199 TL’ye kiralama fırsatı sunuyor. Mercedes-Benz Vito ve Hyundai Accent Blue kampanyaları www.enterprise.com.tr üzerinden yapılan kiralamalarda geçerli oluyor.
 

Yorumlar (0)
banner92
13
açık