banner91

Has Otomotiv’den Emay Turizm’e 6 Sprinter

banner65

Mercedes Benz Otomotiv Ticaret ve Hizmetler A.Ş. Hafif Ticari Araçlar 2020 yılındaki teslimatlarına hızla devam ediyor. 6 adet Sprinter araç Has Otomotiv İzmir’de Emay Turizm’e teslim edildi.

banner114
D2-TURİZM 17.01.2020, 14:33 17.01.2020, 14:41 Taşıma Dünyası
Has Otomotiv’den Emay Turizm’e 6 Sprinter

 Gerçekleştirilen teslimat töreninde, Emay Turizm Kurulu Başkanı Muzaffer Yıldırım, Emay Turizm Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cenk Yıldırım ve Yönetim Kurulu Üyesi Ece Yıldırım’a ait araçlar Mercedes Benz Türk Hafif Ticari Araçlar Satış Müdürü Serdar Yaprak, Filo Satışlar Sorumlusu Coşkun Civan, Has Otomotiv Genel Müdürü Turan Dik ve Hafif Ticari Araçlar Satış Müdürü Özkan Yavru tarafından teslim edildi.Mercedes Benz Türk Hafif Ticari Araçlar Satış Müdürü Serdar Yaprak: “ 2020 yılının markamıza ve uzun yıllardır çalıştığımız Emay Turizm’e hayırlı olmasını diler. Sayın Muzaffer Yıldırım, Cenk Yıldırım ve Ece Yıldırım’a Mercedes-Benz markasını tercih ettikleri için teşekkür ediyorum” dedi.

Emay Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Yıldırım: “2020 yılı içerisinde çalışmalarımızın devam edeceğini bildirir ve tüm Mercedes Benz Türk ve Has Otomotiv ailesine teşekkürlerimi iletmek isterim” dedi.
 

Yorumlar (0)
0
parçalı bulutlu