banner91

banner69

16 koltuklu Peugeot İzmirli servisçilere tanıtıldı

Peugeot Türkiye’nin İzmir bayisi Arkas Otomotiv 16 koltuklu okul taşımacılığına yönelik Peugeot minibüsü tanıttı.

banner114
SERVİS TAŞIMA 15.07.2019, 12:53 15.07.2019, 13:04 Taşıma Dünyası
16 koltuklu Peugeot İzmirli servisçilere tanıtıldı
banner95

İzmir Kordon’daki Yengeç Restaurant’da gerçekleşen tanıtıma İZTAD ve EGETURDER üyeleri katıldı. 16 koltuklu Yeni Peugeot minibüs araçla ilgili bilgiler Arkas Otomotiv yetkilileri tarafından teknik sunumlar yapıldı. Daha sonra gerçekleyen yemeğin açılış konuşmasını İZTAD Genel Sekreteri Kenan Gülay yaptı.
Yeni Peugeot minibüs sektöre hayırlı olsun

Daha sonra yemekte İZTAD Başkanı Coşkun Altın bir konuşma yaparak, sektörün sorunlarını aktardı. Esnafın olumsuz koşullar nedeniyle zorluklar yaşadığını belirten Coşkun Altın, “Bu ortamda meslektaşlarımız yeni araçlar almakta zorlanıyor. Artık bizlere sunulan araçlar teknolojik ve konfor anlamında çok üst düzey araçlar. 16 koltuklu Peugeot minibüste sektörümüze hayırlı olsun. Arkas Otomotiv’e de bizlere verdiği davet ve destekler için teşekkür ediyorum” dedi. İZTAD Başkanı Coşkun Altın’ın ardından Peugeot Satış Direktörü Cem Öztürk bir konuşma yaptı.Sektör mensuplarının sorunlarını biliyoruz

Servis ve turizm taşımacıları ile birlikte olmaktan ve yeni araçlarını onlara tanıtmaktan mutluluk duyduklarını belirterek, “ Sektör mensuplarının yaşadığı zorlukları ve sorunları biliyoruz. Bizde bu zorluklarda onlara kolaylıklar sağlayacak çalışmalar içinde oluyoruz, olmaya devam edeceğiz.” dedi.

.


 

Yorumlar (0)
banner116
24
açık